Latvijas Kērliga asociācijas biedru sapulce ievēl jaunu LKA valdi

Latvijas Kērlinga Asociācijas ārkārtas biedru sapulcē, kas norisinājās 2013. gada 5. jūlijā tika ievēlēti 3 jauni valdes locekļi, kā arī tika izvēlēts valdes priekšsēdētājs. Uz trīs LKA valdes locekļa amata vietām tika izvirzītas četras kandidatūras – Raimonds Vaivods, Artis Zentelis, Evita Regža un Uldis Mucinieks. Pēc biedru balsojuma par LKA valdes locekļiem uz nākamajiem četriem gadiem (līdz 2017. gada 5. jūlijam) kļuva Raimonds Vaivods, Artis Zentelis un Uldis Mucinieks. Par valdes priekšsēdētāju tika ievēlēts Uldis Mucinieks.

Jaunievēlētā valde LKA vadības pienākumus ir sadalījusi sekojoši –

  • LKA prezidents/valdes priekšsēdētājs Uldis Mucinieks (president@curling.lv) - LKA finanšu pārraudzība; LKA sadarbības pārraudzība ar valsts un starptautiskajām institūcijām
  • LKA valdes loceklis Roberts Birznieks (curling@curling.lv) - interneta mājaslapas un sabiedrisko attiecību pārraudzība; LKA sacensību organizēšanas pārraudzība; LKA administratīvās darbības pārraudzība
  • LKA valdes loceklis Artis Zentelis (artis@curling.lv) - LKA inventāra pārraudzība
  • LKA valdes locekle Ieva Krusta (ieva.krusta@curling.lv) - Latvijas nacionālo izlašu nodrošinājuma pārraudzība
  • LKA valdes loceklis Raimonds Vaivods (raimonds@curling.lv)  - attīstības pārraudzība

Latvijas Kērlinga asociācijas valde tās augstākminēto piecu cilvēku sastāvā par saviem galvenajiem darbības mērķiem ir izvirzījusi divas pamatnostādnes:

1)      Kērlinga spēlētāju skaita pieaugums Latvijā t.sk. reģionos un junoru vecuma grupā

2)      Maksimāls atbalsts nacionālo izlašu sniegumam starptautiskās sacensībās

Uzsākot savu LKA prezidentūru īsa Ulda Mucinieka uzruna Latvijas kērlinga sabiedrībai –

„Savā un visas LKA valdes vārdā vēlos teikt paldies asociācijas biedriem par izrādīto uzticību un nākotnē raugāmies uz ciešu sadarbību starp jaunajiem un iepriekšējās valdes locekļiem, kā arī visu kērlinga spēlētāju sabiedrību kopumā, lai sasniegtu mūsu kopīgos mērķus. Jauno valdes locekļu uzdevums ir turpināt iepriekšējās valdes iestrādnes un meklēt arvien jaunus veidus kā celt kērlinga prestižu un sportiskos sasniegumus. Turpmākajos četros gados pastiprināta uzmanība ir jāpievērš kērlinga spēlētāju skaita pieaugumam visā Latvijā, kā arī maksimāli jāatbalsta mūsu nacionālās izlases, startējot starptautiskajos turnīros. Mēs ticam Latvijas izlašu dalībai kādās no nākošajām olimpiskajām spēlēm!

Visas kērlinga sabiedrības vārdā mēs vēlreiz sakām lielu paldies iepriekšējās valdes locekļiem un prezidentam Jānim Rudzītim par ieguldīto laiku un enerģiju kērlinga attīstībā. Tas nav bijis veltīgs un ir kalpojis kērlinga sabiedrības kopīgām interesēm.”

Informāciju sagatavoja:

Latvijas Kērlinga Asociācijas valdes loceklis
Roberts Birznieks

Visu cienju jaunajai Valdei, kaa arii Uldim Muciniekam! Ar to arii apsveicu ! Vai var kkur uzzinaat Ulda CV, kas , no kurienes- kkaa iepaziities gribaas! :) Par piesaistiishanaam- jauneklju un jaunu speeleetaaju ! Varbuut nostraadaas arii LV ! manaa jaunajaa klubaa, visas nedeeljas dienas ir noslogotas.... sezonas garumaa izpeelee skolotaajiem turniiru (chempionaatu) , Aaarstiem, tad starp skolaam, starp klaseem,....var tachu viskko izdomaat- vajag tik dariit ! Buus OK ! Lai veicas !
2013-08-10 06:50:11
Abas minētās pamatnostādnes neizslēdz viena otru! Manuprāt, pirmā no tām ir ne tikai valdes, bet visu kērlinga klubu un sabiedrības interesēs! Attīstībai un junioriem tiek novirzīti atsevišķi līdzekļi, līdz ar to atbalsts nacionālajām izlasēm, manuprāt, nekādi netiek apdraudēts!
2013-07-23 13:04:02
Visupirms, paldies ieprieksjeejai valdei par Visu paveikto! Cepuri nost! Sveicieni jaunajai valdei, lai entuziasms nepazuud un Juusu nospraustie meerkji tiek izpildiiti. Es ljoti ceru, ka ABAS pamatnostaadnes tiks izpildiitas, jo manaa uztveree tas vareetu buut ljooti ljooti gruuti. Proti, ja maksimaals (finansiaals) atbalsts tiek dots izlaseem, tad citaam lietaam naudinjas var nebuut tik daudz. Bet buusim reaali - lai piesaistiitu jaunus keerlinga speeleetaajus (it iipashi Juniorus) - ir vajadziigs LKA finanseejums (jo vairaak, jo labaak). Man jau liekas, ka vai nu viens, vai otrs - vai nu buuveejam izlases Olimpiaadei, vai stiprinam kopeejo liimeni (ar speeleetaaju piaugumu). Ka tik nesanaak skrienot abiem zakjiem pakalj, palikt tukshaa gan tur gan tur. LAI IZDODAS!
2013-07-22 18:10:47

Ģenerālsponsori

Atbalstītāji