Kērlinga diena Tukumā

Pagājušā svētdienā, kamēr Rīgā norisinājās Baltijas kausa izšķirošās spēles vīriešu komandām, kā arī Kanādā norisinājās Kontinentālā kausa izcīņa starp Pasaules un Ziemeļamerikas kērlinga vadošajām komandām, Tukumā notika ne mazāk nozīmīgs kērlinga notikums – „Kērlinga diena Tukumā”.

Sadarbībā ar Latvijas kērlinga asociāciju un Talsu kērlinga klubu, Tukuma ledus hallē notika kērlinga iepazīšanās pasākums, kurā visi dalībnieki tika iepazīstināti ar kērlinga spēles pamatiem gan teorētiskajiem, gan praktiskajiem. Kopumā vērtējot pirmais pasākums izdevās labs, jo kad pienāca laiks beigts spēlēt to nemaz vairumam negribējās darīt. Azarts un vēlme savaldīt kērlinga akmeņus visiem apmēram 25 visdažādākā vecuma interesentiem bija ļoti liels.

To vai kērlings Tukumā būs uz palikšanu to rādīs nākotne. Latvijas kērlinga asociācijas vārdā izsaku cerību, ka nemazināsies ledus halles administrācijas vadības ieinteresētība kērlinga attīstīšanā Tukumā, kā arī to, ka no dažiem pašreizējiem visnopietnākajiem kērlinga spēles interesentiem radīsies kodols, kurš turpinās regulāri nākt gan trenēties, gan spēlēt un, protams, piesaistīt jaunus potenciālos kērlingistus.

No profesionālā viedokļa Tukuma ledus patīkami pārsteidza ledus kvalitāte, gan ātruma, gan akmens kritienu ziņā. Es personīgi pēdējā laikā Latvijā uz hokeja ledus tik labu ledus kvalitāti nebiju pieredzējis. Arī pats ledus halles komplekss ir ļoti mājīgs un piemērots visām kērlinga ārpus ledus aktivitātēm.

Kopumā vērtējot pirmais solis sperts, mēģināsim visi kopīgi īstenot nākamo, lai uz Tukumu nav jābrauc tikai pēc smukuma, bet arī pēc kērlinga.

Īpašs paldies par palīdzību Raimondam Vaivodam, Gunāram un Jānim Bremaņiem.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jānis Rudzītis
Latvijas kērlinga asociācijas prezidents 

Kāpēc ar ne? Esam tikai par! :)
2013-01-16 15:49:00
Prieks, ka Kurzemē kērlings attīstās. Ventspils, Talsi, Tukums. Drīz varēs rīkot Kurzemes čempionātu :)
2013-01-16 14:56:03
Super! Lai izdodas Tukumam!
2013-01-15 21:53:43
Pasākums tiešām bija izdevies! Lai izdodās!
2013-01-15 11:47:45

Ģenerālsponsori

Atbalstītāji