Latvijas izlase dramatiskā cīņā piekāpjas Itālijas valstsvienībai

 

Pēc teicamā snieguma, kas tika rādīts visas nedēļas garumā un izcīnītās trešās vietas pamatturnīra kopvērtējumā Latvijas ratiņkrēslu izlase nespēja lauzt savu zuadējumu sēriju pret Itālijas komandu, kura ar uzvaru pār Latviju iekļuva „mazajā” finālā pret kvaliifkācijas turnīra mājniekiem – Somijas izlasi. Šī Latvijas izlasei jau bija trešā reize pēdējā mēneša laikā, kad pretī stājas Itālijas izlase – pirmo reizi komandas tikās Wtzikon turnīra laikā un arī kvalifikācijas turnīra grupu apļa spēlēs un arī šoreiz veiksme nebija Latvijas sportistu sabiedrotā. Spēle veiksmīgāk uzsāka Latvijas valstsvienības sportisti un izmantojot pretinieku pieļautās kļūdas pēc pirmajiem diviem endiem panāca labvēlīgu rezultātu 3 – 0. Nākamajos trīs endos Itālijas komandas skips Paulo Ioriatti (Paolo Ioriatti) rādīja stabilu un precīzu izpildījumu un līdz piektā enda beigām rezutlāts jau bija kļuvis Latvijas sportistiem nelabvēlīgs, 3 – 4. Sestajā endā abas komandas pieļāva kļūdas pēdējos metienos, bet vieksme stāveja Latvijas izlases pusē un rezultāts tika izlīdzināts. Septītajā endā Itālija atkal panāca minimālu pārsvaru un pēdējo, astoto, endu Latvijas izlase uzsāka ar pēdējā akmens tiesībām un minimālu rezultāta starpību. Pēdējā endā labāku noturību un spēli rādīja Itālijas sportisti, kuri precīzāk izpildot pēdējos metienus spēja gūt vēl divus punktus un panākt gala rezutlātu 7 – 4.

Ceļazīmi uz 2013. gada Pasaules ratiņkrēslu kērlinga čempionātu ieguva Norvēģijas sportisti, kuri 1. un 2. vietas savstarpējā spēlē pārliecinoši uzvarēja Somiju ar 8 – 3.

Latvijas izlases sastāvs dalībai World Wheelchair Curling Qualification 2012: Ojārs Briedis, Poļina Rožkova, Aleksandrs Dimbovskis, Vita Miezīte, Ilmārs Nicmanis; treneris – Artis Zentelis.

Latvijas ratiņkrēslu kērlinga izlase vēlas pateikties Latvijas Paralimpiskai komitejai par izrādīto atbalstu.

Latvijas Kērlinga asociācijas ģenerālsekretārs
Roberts Birznieks

Pievienojos Sabīnei - degunu nokāršanai nav pamata! Esat paveikuši lielu darbu un sasnieguši ĻOTI labus rezultātus!!! Malači!!!
2012-11-09 16:50:13
Malači labi cīnijāties, tagad tikai turpināt un uz priekšu!
2012-11-09 10:19:19
Tikai nenokariet degunus! Tā pat Jūs esat malachi! :)
2012-11-08 15:29:51

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji