Latvijas senioru izlasei pēc pirmajām divām dienām viena uzvara un divi zaudējumi

Pirmdienas, 16. aprīļa, rītā Latvijas senioru izalse izcīnīja savu pirmo uzvaru Pasaules čempionātos, pieveicot Slovākijas izlasi ar 7 – 4. Latvijas seniori spēli sāka ar pirmā akmens tiesībām, kuras pilnībā spēja arī realizēt, iegūstot divus punktus. Nākamajos divos endos Slovākijas komanda ieguva pa vienam punktam katrā, panākot rezultāta izlīdzinājumu, bet jau nākamajā endā mūsu seniori spēja gūt atkal divus punktus un spēles pārtraukumu jau sagaidīt ar rezultātu 4 – 2. Piektajos un sestajos endos Slovākijas valstsvienība atkal spēja atgūt vienlīdzīgu rezultātu, bet atkal Pētera Šveisberga skipotā komanda lika saviem pretiniekiem vilties gūstot 3 punktus. Pie rezultāta 7 – 4 Latvijas komandas pretinieki izvēlējās nespēlēt pēdējo, astoto endu.

Otrajā dienas spēlē Latvijas izlase tikās ar Somijas izlasi kurai piekāpās ar 8 – 2. Līdz pat sestajam endam spēle noritēja samērā vienādi un pēc neveiksmīgiem pirmajiem trīs endiem pie rezultāta 3 – 0 mūsu senioru izalse sāka atgūt vienlīdzību rezultātā un sestajā endā rezultāta starpība tika samazināta līdz 2 – 4, bet pieļautās kļūdas septītajā endā ļāva Somijas senioriem gūt četrus punktus un svinēt pārliecinošu uzvaru spēlē 8 – 2.

Čempionāta pirmajā spēlē, kura norisinājās svētdien, Latvijas senioru izlase piekāpās Šveices komandai ar 3 – 8.

Otrdien Latvijas senioru izlasei ir paredzēta viena spēle, pulksten 20:30 pret Krievijas valstsvienību.

Pasaules Senioru Kērlinga Čempionāta mājas lapā www.wscc2012.com ir iespējams sekot rezultātiem online režīmā, kā arī vērot spēlēs online video un uzzināt aktuālo stavokli čempionāta kopvērtējumā.

Latvijas Kērlinga Asociācijas ģenerālsekretārs
Roberts Birznieks

 

Super, apsveicu!!!
2012-04-17 23:41:04
Urrā ! Viena lielvalsts piesista, rīt kārta otrai !! Aiziet, mēs par jums !!! D & A
2012-04-17 22:43:32
Ir arī otrā uzvara, pret Krieviju 7-2!!!
2012-04-17 22:39:27

Ģenerālsponsori

Atbalstītāji