Vīriešu izlase no Champery atgriežas ar uzvaru pār Peter DeCruz
Latvijas vīriešu kērlinga izlase ir ļoti labi aizvadījusi kārtējo Curling Champions Tour posmu, kurš šoreiz norisinājās Šveices kalnu kūrortpilsētā Champery no 20. līdz 23. oktobrim.

Šoreiz mūsu komanda tika izlozēta A grupā, kopā ar Peteru DeKruzu (Peter DeCruz) no Šveices, Loganu Greju (Logan Gray) no Skotijas, Džeimsu Grattanu (James Grattan) no Kanādas un Aku Kausti (Aku Kauste) no Somijas. Turnīrs Latvijas komandai aizsākās ar piešķirto uzvaru pār Grattana komandu kura nespēja ierasties uz spēli. Otrajā spēlē mūsu komanda izcīnīja spožu uzvaru pār Curling Masters Champery 2011 uzvarētāja Petera DeKruza komandu ar rezultātu 3:4. Trešajā spēlē tika piedzīvots zaudējums Džeimsa Greja komandai ar rezultātu 7:3, kas nozīmēja, ka uzvara pēdējā spēlē pār Kaustes komandu nodrošinātu iespēju cīnīties ceturtdaļfinālā. Kā jau tik nozīmīga spēlē, tā aizritēja ļoti saspringtā gaisotnē, bet spēles izskaņā tika piedzīvots zaudējums ar minimālu rezultātu piekāpjoties Somijas sportistiem 4:5.

Sudraba godalgas Curling Masters Champery 2011 pienācās, Curling Champions Tour kopvērtējuma līderiem, Toma Brūstera (Tom Brewster) komandai no Skotijas.

Nākamais Curling Champions Tour posms norisināsies Skotijas pilsētā Edinburgā no 25. līdz 27. novembrim.

Ģenerālsponsori

Atbalstītāji