Noslēdzies individuālais čempionāts kērlingā Talsi 2010
Pēc kvalifikācijas kārtas vīriešiem ar 35 punktiem vadībā izvirzījās Māris Ziediņš, kuram sekoja Andris Bremanis ar 23 punktiem un Vilnis Pūcītis ar 22 punktiem. Arī pārējie sacensību dalībnieki nebija tālu no līderu trio, kas nozīmēja, ka galvenā cīņa vēl ir priekšā – finālkārtā. Sieviešu cīņā pēc kvalifikācijas vadībā ar 10 punktiem izvirzījās Madara Bremane, kurai sekoja Sandra Bremane ar 2 punktiem. Arī šeit galvenā cīņa vēl ir priekšā.

Finālkārtā cīņu turpināja deviņi vīrieši un divas sievietes.

Aizvadot lielisku spēli finālkārtā, 3. vietu čempionāta kopvērtējumā (6. vieta kvalifikācijā!) ar 29 punktiem izcīnīja Gunārs Bremanis, 2. vietā ar 30 punktiem ierindojās Vilnis Pūcītis, bet par čempionāta uzvarētāju ar 48 punktiem kļuva Māris Ziediņš. Viņam arī uzvara nominācijā „Trāpīgais piecinieks” (piešķīra spēlētājam, kurš pirmais guva 5 punktus kādā no kombinācijām). Sieviešu cīņā finālkārtā labu sniegumu demonstrē Sandra Bremane, tomēr kvalifikācijā ir zaudēts pārāk daudz un par čempionāta uzvarētāju ar 16 punktiem kļuva Madara Bremane.

Turnīra organizatori izsaka lielu pateicību visiem čempionāta dalībniekiem par izrādīto aktivitāti, kā arī halles darbiniekiem par teicami sagatavoto ledu.

Šis turnīrs bija lielisks apliecinājums tam, ka kērlingam Talsos ir nākotne. Jāizsaka cerība, ka čempionātā uzkrātā pieredze palīdzēs dalībniekiem gaidāmajā komandu zibensturnīrā, kurš norisināsies janvāra sākumā.

Vīrieši
1. Māris Ziediņš - 48 punkti
2. Vilnis Pūcītis - 30 punkti
3. Gunārs Bremanis - 29 punkti
4.-5. Andris Bremanis - 28 punkti
4.-5. Andris Dedzis - 28 punkti
6.-7. Mārtiņš Krontāls – 16 punkti
6.-7. Gundars Bremanis – 16 punkti
8. Andris Dedzis (jun.) – 11 punkti
9. Miķelis Šteinbergs – 9 punkti
10. Juris Šīmanis – 4 punkti

Sievietes
1. Madara Bremane – 16 punkti
2. Sandra Bremane – 15 punkti

Ģenerālsponsori

Atbalstītāji