No 31. augusta norisināsies seminārs Technical Course for Coaches Level 1
Tajā piedalīsies kopumā 18 dalībnieki; pa četriem dalībniekiem no Lietuvas un Igaunijas un 10 dalībnieki no Latvijas. Seminārs tiek organizēts, bez maksas, Latvijas, Igaunijas un Lietuvas kērlinga asociāciju biedriem. Semināru organizē Latvijas Kērlinga asociācija, Starptautiskās Olimpiskās Komitejas programmas Olympic Solidarity ietvaros, sadarbībā ar Pasaules Kērlinga federāciju. Olympic Solidairity programma tiek veidota novirzot 20% no peļņas, kas iegūta no televīzijas translāciju pārdošanas kopējā fondā, kurš kopš 1981. gada atbalsta sporta infrastruktūras un meistarības attīstīšanas programmas mazāko dalībvalstu teritorijās.

Piecu dienu semināra ietvaros tiks izvērtētas dalībnieku, kā kērlinga treneru, prasmes un viņiem būs iespēja pilnveidot savas teorētiskās un praktiskās zināšanas kērlinga taktikā, sezonas plānošanā, fiziskajā un morālajā sagatavotībā, kā arī kērlinga spēles tehniskajā izpildījumā. Seminārā no Latvijas piedalīsies I.Krusta, I.Starša-Šaršūne, B.Bārzdainis, K.Smilga, G.Caune, R.Bušmanis, A.Zentelis, A.Pētersone, R.Jeske, A.Regža.

Nodarbības vadīs Braiens Čiks (Brian Chick), kurš ir Kanādas Kērlinga asociācijas otrā līmeņa instruktors-treneris ar divpadsmit gadu pieredzi. Savā spēlētāja karjerā Braiens ir trīs reizes piedalījies ASV Nacionālajās junioru atlases sacīkstēs un ir trīskārtējs Kanādas Karaliskā Kērlinga Kluba čempions vīriešu un MIX komandu konkurencē. Braiens ir arī divkārtējs ASV Nacionālo sporta spēlētāju godalgas ieguvējs junioru vecuma grupā (1996 un 1999 gads). Savu trenera karjeru viņš ir uzsācis 1999. gadā un kopš tā laika ir piedalījies neskaitāmu kērlinga spēlētāju apmācībā kā instruktors Ontario Provinces kērlinga kluba un Kanādas Karaliskā Kērlinga Kluba organizētajās nometnēs. Starp viņa trenera sasniegumiem ir arī dalība 2008. un 2009. gada Pasaules Kērlinga Federācijas organizētajās jauniešu nometnēs Fussenē, Vācijā.

Lūk, ko LKA prezidents Jānis Rudzītis ir teicis par gaidāmo treneru semināru: "Latvijas kērlinga asociācijas vārda vēlos pateikties Latvijas Olimpiskai komitejai un Solidaritātes fondam par šo radīto iespēju Latvijas kērlinga treneriem. Esmu patīkami pārsteigts par lielo interesi par semināru no Latvijas kērlinga treneru puses. Šis seminārs nākotne dos būtisku ieguldījumu Latvijas kērlinga attīstībā. Ceru, ka mūsu kērlinga treneri maksimāli efektīvi izmantos šo unikālo iespēju papildināt savas zināšanas un kvalifikāciju, un pieradījums tam būs vīnu trenēto komandu sportiskie rezultāti gan vietējas, gan starptautiskas sacensības. Tas ir loti apsveicami, ka tik daudz Latvijas kērlinga spēlētāju ir nolēmuši pievērsties trenera profesijai un ja pieņem, ka katrs no šiem 10 treneriem turpmāk strādās kaut ar 2 komandām, tas nozīme, ka paris gadu perioda mums jau būs divdesmit augstā līmenī konkurētspējīgas komandas, ar kurām strādās kvalificēti speciālisti."


Šeit jūs varat atrast semināra nodarbību grafiku.

Pilna Braiena Čika biogrāfiskā informācija ir atrodama gameofstones.com mājas lapā.

Ģenerālsponsori

Atbalstītāji