Latvijas ratiņkrēslu kērlinga izlase piedalīsies Kinross International Invitational
Kinross International Invitational ir pulcējusi pasaules labākās un spēcīgākās ratiņkrēslu kērlinga izlases no visas pasaules.

Astoņas komandas ir sadalītas divās grupās, un Latvija ir ielozēta vienā grupā ar Skotijas pirmo komandu, Kanādas otro komandu, Norvēģijas komandu un Krievijas otro komandu. Otrā grupā startēs Kanāda-1, Krievija-1, Šveice, Skotija-2 un Skotija-3.

Par turnīra augsto līmeni liecina tas, ka 2011. gada Pasaules čempionātā ratiņkrēslu kērlingā Kanādas izlase izcīnīja zeltu, Skotija - sudrabu, Norvēģija - bronzu un Krievija ieņēma ceturto vietu.

Turnīra pirmā diena mūsu spēlētājiem ir brīva, bet trešdien, 19. oktobrī, pulksten 11 pēc Latvijas laika sāks turnīru pret Kanāda-2. Tajā pašā dienā pulksten 15 tiks aizadīta otrā spēle pret Skotija-1.

Dienu vēlāk pulksten 9:30 tiks aizvadīta spēle pret Krievija-2, savukārt grupu turnīrs noslēgsies ceturtdien pulksten 12:45 ar spēli pret Norvēģiju. Tikai grupas divas labākās komandas turpinās cīņu izslēgšanas spēlēs.

Dalība turnīrā ir viens no sagatavošanās posmiem novembrī gaidāmajai Pasaules čempionāta kvalifikācijai, kas notiks Somijas pilsētā Lohjā. Kinrosas ratiņkrēslu kērlinga turnīrā piedalīsies Aleksandrs Dimbovskis, Ojārs Briedis, Māris Dzelzskalns, Poļina Rožkova un treneris Artis Zentelis.

Pateicamies VAS "Latvijas dzelzceļš" par atbalstu Latvijas ratiņkrēslu kērlinga izlasei!

Vēlam veiksmi un labus metienus mūsu kērlingistiem!

Ģenerālsponsori

Atbalstītāji