Pirmā uzvara arī senioriem

Spēli pret Franciju mūsu spēlētāji iesāka pavisam neveiksmīgi - pirmajā endā netika izmantotas pēdējā metiena tiesības un zaudēti trīs punkti, bet otrajā endā izdevās atspēlēt tikai vienu punktu.

Trešajā endā pirmo reizi spēlē vadībā izvirzījās Latvija, kad izdevās nozagt četrus punktus. Līdz pārtraukumam fancūži gan panāca neizšķirtu - 5:5.

Pēc pārtraukuma mūsu sportisti visu salika pa plauktiņiem - gūti pieci punkti un faktiski izšķirts spēles liktenis. Sestajā endā izcīnīti vēl divi punkti un arī uzvara visā spēlē - 12:5.

Nākamās spēles Latvijas senioru izlase aizvadīs 26. aprīlī pulkstn 14:00 pret Slovākiju un pulksten 21:00 pret Kanādu.

28.04.2014. 21:00 Austrālija

Abu čempionātu spēļu rezultāti būs pieejami oficiālajās čempionātu mājaslapās: wmdcc2014.curlingevents.com un wscc2014.curlingevents.com.

Latvijas jaukto pāru izlases sastāvs: Dace Regža, Ansis Regža, treneris Aivars Purmalis.

Latvijas senioru izlases sastāvs: Pēteris Šveisbergs, Jānis Rēdlihs, Ivars Černajs, Aivars Purmalis, Aivars Gulbis, treneris Ansis Regža.

Latvijas Kērlinga asociācija vēlas pateikties Latvijas Republikas Izglītības un Zinātnes ministrijai un kompānijai Isostar par izrādīto atbalstu Latvijas kērlinga izlasēm.