Ar uzvaru pār Taivānu jauktā pāra izlase noslēdz dalību PČ kvalifikācijas turnīrā

Latvijas jauktā pāra izlase Santa Bulumberga-Bērziņa/Andris Bremanis pasaules kērlinga čempionāta kvalifikācijas turnīrā Damfrijā, Skotijā pēdējā pamatturnīra spēlē uzvarēja TaivānuDiemžēl ar to nebija pietiekami, un komanda nekvalificējās kvalifikācijas turnīra play-off kārtai.


Kvalifikācijas turnīru mūsu pāris uzsāka ar līdzīgu spēli pret Ukrainu, kuru izdevās noslēgt uz pozitīvas nots ar rezultātu 9:8, pārspējot pretiniekus. Svētdienas spēles mūsu izlasei pagalam neveiksmīgas. Sākumā zaudējums pret Īriju ar 5:8, bet vakarā piekāpās Vācijai ar rezultātu 0:12. 

Trešās dienas spēlē pret Kirgizstānu ar rezultātu 11:7 Latvijas komanda izcīnīja uzvaru. Pēdējās divas spēles Latvijas izlasei, uzvaras gadījumā būtu devušas cerības uz kvalificēšanos izslēgšanas spēlēm, bet zaudējums ar 9:10 pret Indiju šīs cerības kliedēja. Kā jau minēts, tad komandai izdevās turnīru noslēgt ar uzvaru pār Taivānu ar rezultātu 9:4.
 

Latvijas izlases spēlētājas Santas Blumbergas-Bērziņas komentārs pēc aizvadītā turnīra:

“Lai gan bijām nedaudz apbēdināti, ka neiekļuvām izslēgšanas spēlēs, kopumā varu teikt, ka ļoti izbaudījām ik spēli un lieliski sagatavoto ledu.

Prieks, ka turnīru beidzām uz pozitīvas nots, ar uzvaru pār Taivānu. 

Šoreiz rezultāts diemžēl lieliski atspoguļo mūsu sagatavošanās procesu, kas dažādu iemeslu dēļ nebija tik intensīvs, kā nepieciešams, lai uzrādītu labākus rezultātus.”


Ceļazīmēm uz pasaules čempionātu jauktajiem pāriem kas 2024. gadā no 20. līdz 27. aprīļa norisināsies Osterzundē, Zviedrijā izcīnīja Vācija, Francija, Jaunzēlande un Kīna.
 

 

Latvijas izlases spēļu rezultāti:
9:8– Ukraina
5:8– Īrija
0:12– Vācija
11:7 – Kirgizstāna
9:10 – Indija
9:4 – Taivāna

 

Kopvērtējums A apakšgrupā:
Vācija 6-6-0 Q
Īrija 6-4-2 Q
Indija 6-3-3
Latvija 6-3-3
Ukraina 6-3-3
Taivāna 6-2-4
Kirgizstāna 6-0-6

Latvijas izlases dalību pasaules čempionāta kvalifikācijas turnīrā atbalsta Izglītības un zinātnes ministrija, Latvijas Komandu sporta spēļu asociācija.

Foto: Roberts Blaubuks
 

 

 

Autore: Katrīna Gaidule

 

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji