Noskaidroti Rīgas čempioni kērlingā 2023

No 10. līdz 12. novembrim Rīgā tika aizvadīts turnīrs "Rīgas atklātais čempionāts kērlingā 2023”, kurā sieviešu konkurencē uzvarēja KKR/Barones komanda, bet vīriešu Latvijas junioru izlase KKR/Buncis.

Grupu turnīru sieviešu konkurencē bez zaudējumiem aizvadīja KKR/Barones un KKR/Mačas komandas. Pusfinālā KKR/Barones komanda neatstāja iespējas SK OB/Dompalmas-Linužas komandai un uzvarēja ar rezultātu 15:2. Otrā pusfinālā līdz sestajam endam spēle ritēja punkts punktā, bet veiksmīgs 7. ends ļāva Santas Blumbergas-Bērziņas komandai paņemt 3 punktus un uzvarēt KKR/Mačas komandu. Fināla spēlē KKR/Barones parādīju stabilu sniegumu un izcīnīja uzvaru ar 8:1, atstājot VKK/Blumbergas-Bērziņas komandu 2. vietā. Spēlē par 3. vietu pārāka bija KKR/Mačas komanda, kas ar rezultātu 8:7 izcīnīja uzvaru pār Dompalmas-Linužas komandu. 

Vīriešu konkurencē spraigā pusfinālā Latvijas otrā junioru komanda ar rezultātu 7:4 pārspēja vīriešu izlasi, un negaidīti iekļuva finālā. Otrā pusfinālā starp Latvijas senioru un junioru izlasēm uzvaru ar 8:5 izcīnīja jaunie spēlētāji. Fināla spēle norisinājās starp divām junioru komandām, kurā spraigā cīņā ar rezultātu 7:5 pārāka bija Latvijas junioru puišu izlase, kas jau decembrī dosies uz pasaules čempionātu junioriem. Latvijas vīriešu izlase astoņu komandu konkurencē izcīnīja 3. vietu. 

 

Spēles norisinājās Kērlinga hallē Rīgā, Biķernieku ielā 121H.

 

Kopvērtējums sieviešu konkurencē: 
1. KKR/Barone
2. VKK/Blumberga-Bērziņa 
3. KKR/Mača 
4. SK OB/Dompalma-Linuža
5. JKK/Kāpostiņa 
6. SK OB/Regža jun
7. Nicoll/Regža

 

Kopvērtējums vīriešu konkurencē: 
1. KKR/Buncis 
2. TKK/Seļiverstovs
3. CC RIGA/Trukšāns
4. SK OB/Regža 
5. TKK/Vaivods
6. JKK/Rudzītis
7. SK OB/Usenko
8. SK OB/Gnutons

 

Kērlinga klubu atšifrējums:
JKK – Jelgavas kērlinga klubs
SK OB – Sporta klubs „OB”
TKK – Talsu kērlinga klubs
VKK – Ventspils kērlinga klubs 
KKR – Kērlinga klubs Rīga

 

“Rīgas atklāto čempionātu kērlingā 2023” organizē biedrība Latvijas Kērlinga asociācija ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta atbalstu.

 

Foto autors: Roberts Voskāns

 

Autore: Katrīna Gaidule

 

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji