Ziemassvētku kausu un cūkas šņukuru izcīna Vondu ģimenes komanda no Rīgas

Nedēļas nogalē Ventspils Ledus hallē 10. un 11.decembrī 10 kērlinga komandas ar dalībniekiem no Lietuvas un Latvijas cīnījās par gadskārtējo Ziemassvētku kausu.


Par starptautiskā turnīra “Ziemassvētku kauss 2022” uzvarētājiem un tradicionālās turnīra balvas – cūkas šņukura ieguvējiem šogad kļuva komanda “Vondas”, kurā apvienojusies Vondu ģimene – Zanda un Jānis ar dēliem Krišu un Ričardu, vēl nesenajiem Latvijas junioru izlases dalībniekiem.

Otro vietu turnīrā izcīnīja Lietuvas sieviešu senioru izlase – komanda “Slydis” (Gaiva Valatkiene, Egle Čepulitė, Jolanta Šulinskiene, Rasa Jasaitiene). Trešo vietu turnīrā ieguva komanda “Burgeri” (Tīna Siliņa, Ritvars Graumanis, Roberts Riņķis, Ansis Ansbergs).

Turnīra uzvarētājus un kausu ieguvējus šoreiz izšķīra ne tikai izcīnītās uzvaras, bet arī iegūtie endi un pat izcīnītie akmeņi, jo kopvērtējumā pirmo četru vietu ieguvējiem bija vienāds uzvaru skaits. Uzvarētāji četrās turnīra spēles izcīnīja trīs uzvaras, kopā uzvarot 16 endus un izcīnot 31 akmeni, savukārt otrās vietas ieguvējām bija tik pat izcīnīto endu, bet par septiņiem akmeņiem mazāk, trešās vietas komandai 15 izcīnītie endi, bet ceturtajai vietai – veiksmīgākajai no Ventspils kērlinga kluba komandām “VKM” (Markuss Salmiņš, Sonora Salmiņa, Dzintars Salmiņš, Andis Cirvelis, Sandis Puriņš, Agita Puriņa) 14 uzvarēti endi.


Ventspils kērlinga klubs saka paldies visiem atbalstītājiem – Ventspils valstspilsētas pašvaldībai, Latvijas Kērlinga asociācijai, SIA “Baltimar VT”,  SIA “Samrode”, Ventspils brīvostas pārvaldei un Olimpiskajam centram “Ventspils”.

Foto: Juris Presņikovs

 

 

 

Informāciju sagatavoja: Inga Apmane (Ventspils kērlinga klubs)

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji