Neilgi pirms Eiropas čempionāta vīriešu izlase startēs turnīrā Prāgā

No 10. līdz 13.novembrim Čehijas galvaspilsētā Prāgā norisināsies Pasaules kērlinga tūres (PKT) vīriešu komandu posms “WCT Prague Classic 2022”. Latvijas vīriešu izlasei šis būs pēdējais turnīrs pirms došanās uz Eiropas čempionātu.


Līdz Eiropas čempionāta sākumam A un B divīzijās Esterzundā, Zviedrijā atlicis pavisam nedaudz –viena nedēļa. Turnīrs Prāgā ir lieliska iespēja ne tikai Latvijas, bet arī vairākām citu valstu izlasēm pieslīpēt savu sniegumu pirms došanās uz Zviedriju.

Sacensībās startēs komandas no Polijas, Čehijas, Itālijas, Austrijas, Norvēģijas, Beļģijas, Ukrainas, Vācijas, Zviedrijas, Skotijas, Turcijas, Dānijas, Igaunijas, Ungārijas,  Anglijas, Spānijas un Mārtiņa Trukšāna vadītā Latvijas izlase. Komandas, sadalītas četrās grupās pa sešām, vispirms aizvadīs apļa turnīru. Pēc tā labākās astoņas turpinās cīņu par “WCT Prague Classic 2022” titulu.

Mūsu izlase turnīru uzsāks pret gaidāmā Eiropas čempionāta dalībniekiem no Dānijas ar Mikkelu Krausi skipa pozīcijā, bet otrajā spēlē tiksies ar Ugurkana Karagoza Turcijas izlasi, kuri atšķirībā no mūsējiem startēs A divīzijā. Savukārt pārējās apakšgrupas spēles tiks izspēlētas pret divām vietējām komandām un vienu no Skotijas.

Latvijas izlases sastāvs turnīrā: Mārtiņš Trukšāns (skips), Jānis Klīve, Aivars Avotiņš, Sandris Buholcs.


Latvijas vīriešu izlases spēļu grafiks (pēc Latvijas laika):
10.11.
21:00 – M.Krause (Dānija)
11.11.
14:00 – U.Karagozs (Turcija)
19:45 – D.Jakls (Čehija)
12.11.
09:00 – Dž.Kreiks (Skotija)
17:15 – D.Šiks (Čehija)

Foto: Juris Bērziņš-Soms

 

 

 

Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji