Pēc divu gadu pauzes kērlinga hallē atgriežas “Riga Junior Open”

No 4. līdz 6.novembrim Rīgā, Kērlinga hallē junioru komandas noskaidros “Riga Junior Open 2022” uzvarētāju, sacensībās piedaloties gan meiteņu, gan puišu, gan arī jauktajām komandām.


Lai arī pandēmija ir mazliet piemirsta, tomēr tā ietekmējusi vairāku Latvijā notiekošo kērlinga turnīru norisi. Iepriekšējos divus gadus “Riga Junior Open” nācās atcelt Covid-19 dēļ, pēdējo reizi to aizvadot 2019.gadā, kad par uzvarētājiem kļuva Latvijas puišu komanda Kriša Vondas vadībā.

Šogad sacensībās piedalīsies 10 komanda to skaitā sešas pašmāju, meiteņu un puišu komanda no Turcijas, kā arī pa vienai jauktajai komandai no Lietuvas un Rumānijas. Mūsu komandu vidū būs šī brīža Latvijas puišu izlase ar Kristapu Zasu skipa pozīcijā, otra labākā puišu komanda (skips – Roberts Reinis Buncis) un trešā labākā ar Valteru Vieško skipa pozīcijā. Viņiem pievienosies puiši no jauniešu apmācības (skips – Krišs Gnutons) un divas meiteņu komandas – Evas Svīķes un Agates Regžas vadībā.


Dalībnieki turnīru uzsāks divās grupās pa piecām komandām, izspēlējot apļa kārtu. Pēc tās visas komandas tik saranžētas vienā kopvērtējumā, kur pirmās četras būs kvalificējušās pusfinālam. Pusfināla uzvarētāji sacentīsies par turnīra titulu, bet zaudētāji par 3.vietu. Vēl vienu spēli aizvadīs arī 5. un 6.vietas komandas cīņā par 5.vietu, kā arī 7. un 8.vietas komandas cīņā par 7.vietu.

Spēles klātienē Kērlinga hallē, Biķernieku ielā 12H var apmeklēt bez maksas.

Turnīru atbalsta Latvijas Sporta federāciju padome.

Foto: Ansis Ventiņš
 

 

 

Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji