Gaidule/Buncis paliek nepārspēti jaukto pāru seriāla otrajā posmā

Ar mūsu kērlingistu Katrīnas Gaidules un Roberta Bunča uzvaru 16.oktobrī noslēdzās “MOCHI Latvian Mixed Doubles Grand Prix” turnīru seriāla 2.posms.


Finālā sīvā cīņā ar 7:6 Gaidule/Buncispārspēja S.Blumbergu-Bērziņu un R.Jučeru. Savukārt trešajā vietā ierindojās Lietuvas čempioni – M.Jurkute un P.Rymeikis. Visi trīs pāri tika pie gardiem japāņu saldumiem no MOCHI.

Pēc meitiņas laišanas pasaulē uz ledus atgriezusies Akvile Rikove no Lietuvas, bet savu debijas reizi svinēja Agate Regža un Kristaps Zass, kam vēl vairākas sezonas priekšā arī junioru sacensībās.

“MOCHI Latvian Mixed Doubles Grand Prix” ir turnīru seriāls visas sezonas garumā. Pāri vāc punktus katrā posmā atbilstoši koeficientam un sezonas beigās tiek noskaidrots veiksmīgākais pāris kopvērtējumā. Katrā posmā ir trīs spēles. Divas tiek aizvadītas apakšgrupā, bet trešā spēle jau ir par konkrētu vietu sadalījumā posmā.


Nākamais posms tiks aizvadīts 20.novembrī. Šobrīd visas vietas ir aizņemtas, bet tu vari pieteikties gaidītāju sarakstā, jo dažādu objektīvu iemeslu dēļ spēlētāji citkārt atsakās no dalības.

Pirmais četrinieks pēc trešā posma visticamāk mainīsies, jo daļa dalībnieku piedalīsies Eiropas čempionātā.


Vietu sadalījums pirmajā posmā un kopvērtējums:


Pēc diviem posmiem pirmais četrinieks:

  1. K.Gaidule / R.R.Buncis (LAT) – 108 punkti
  2. M.Jurkute / P.Rymeikis (LTU) – 99 punkti
  3. A.Kotova / E.Nikolov (UKR) – 76 punkti
  4. S.Blumberga-Bērziņa / R.Jučers (LAT) – 72 punkti

Turnīru seriālu atbalsta Latvijas Kērlinga asociācija, MOCHI un Kērlinga halle.

 

 

 

Informāciju sagatavoja: Evita Regža (Sporta klubs “OB”)

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji