Nepilnā sastāvā Latvijas izlase startēs ratiņkērlinga turnīrā Talllinā

Šodien, 28.oktobrī Igaunijas galvaspilsētā Tallinā tiks uzsāktas spēles “WCT Tallinn Wheelchair International 2022” Pasaules kērlinga tūres (PKT) ratiņkērlinga posmā, lai līdz 30.oktobrim cīnītos par šī turnīra titulu. Dalībnieku vidū būs arī Latvijas ratiņkērlinga izlases spēlētāji Ojārs Briedis un Linda Meijere.


Arī šoreiz, tā pat kā divas nedēļas iepriekš, dažādu veselības apsvērumu dēļ no Latvijas ratiņkērlinga izlases uz Tallinu dosies tikai skips Ojārs Briedis un jaunā izlases dalībniece Linda Meijere. Abiem ratiņkērlingistiem uz šo turnīru pievienosies Roberts Buncis. Lai arī nepilnā sastāvā, tomēr šī būs vērtīga pieredze Meijerei, kura aizvadīs savu otro starptautisko turnīru, bet pirmo tieši ratiņkērlinga komandu konkurencē un pirmo PKT ietvaros.

Uz turnīru ieradušās divas komandas no ASV un pa vienai no Igaunijas, Itālijas, Latvijas un Somijas, visām valstīm pārstāvot nacionālās izlases. Vispirms komandas izspēlēs apļa turnīru, lai noskaidrotu četras labākās, kuras izspēlēs vēl vienu spēļu kārtu, lai noskaidrotu sacensību uzvarētāju. Pēdējā kārtā sacentīsies pamatturnīra 1. ar 2. un 3. ar 4.vietu.

Latvijas komandas sastāvs turnīrā: Ojārs Briedis (skips), Linda Meijere, Roberts Buncis.


Komandas spēļu grafiks:
28.10.
14:00 – S.Emts (ASV)
18:30 – J.Rajala (Somija)
29.10.
10:00 – D.Samsa (ASV)
14:30 – K.Mauricio (Itālija)
30.10.
10:00 – A.Koitmae (Igaunija)

Izlases dalību turnīrā atbalsta Latvijas Paralimpiskā komiteja.

Foto: Ansis Ventiņš
 

 

 

Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji