Starptautiskajā kērlinga turnīrā Rīgā 1.vietu izcīna lietuvietes

Nedēļas nogalē no 30.septembra līdz 2.oktobrim tika noskaidrotas uzvarētājas starptautiskajam sieviešu turnīram “Riga International Curling Challenge 2022”. Šogad par tām kļuva komanda “VORD” no Lietuvas.

Sacensībās piedalījās sešas dāmu komandas no Latvijas, Lietuvas un Ukrainas. Katra komanda izspēlēja ar katru. Tādējādi komandu vietu sadalījums tika noteikts pēc uzvarām, savstarpējām spēlēm un DSC rādītāja, ja nepieciešams.

Lietuvas komanda guva četras uzvaras piecās spēlēs. Vien komandai NICOLL/Regža izdevās nepieļaut tai gūt uzvaras visās spēlēs, zaudējums ar 6:7.

Otrajā vietā ierindojās komanda Elēnas Kāpostiņas vadībā no Latvijas, kas tika pie trim uzvarām piecās spēlēs, bet trešajā vietā palika junioru meiteņu izlase JKK/Barone. Abām komandām bija vienāds uzvaru un zaudējumu skaits, tāpēc tika ņemts vērā savstarpējās spēles rezultāts, kurā spraigā cīņā tikai ekstra endā ar 7:6 uzvarēja Kāpostiņas komanda.


Kopvērtējums:
1. VORD (Lietuva)
2. Team Kāpostiņa (Latvija)
3. JKK/Barone (Latvija)

4. KKR/Barone (Latvija)
5. Team Putintseva (Ukraina)
6. NICOLL/Regža (Latvija)

Kērlinga klubu atšifrējums:
JKK – Jelgavas kērlinga klubs
KKR – Kērlinga klubs Rīga

Turnīru atbalstīja Latvijas Kērlinga asociācija, Kērlinga halle, Intervāls Latvija un BABE Laboratorios Latvija, kā arī paldies Ramonai Skribānei no LAIMA.

Foto: Publicitātes foto
 

 

 

Informāciju sagatavoja: Evita Regža (Sporta klubs “OB”)

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji