Ukraiņu pāris uzvar pirmajā MOCHI Latvian Mixed Doubles Grand Prix posmā

Ar ukraiņu kērlingistu A.Kotovas un E.Nikolova uzvaru 18.septembrī sākās “MOCHI Latvian Mixed Doubles Grand Prix” jaukto pāru turnīra seriāls.


Ar divām pārliecinošām uzvarām pamatturnīrā Kotova/Nikolovs iekļuva finālā. Tajā sīvā cīņā viņiem ar 6:8 piekāpās un augstāko vietu līdz šim turnīrā izcīnīja mūsu Dace Zīle un Roberts Blaubuks. Savukārt trešajā vietā ierindojās Lietuvas čempioni – M.Jurkute un P.Rimeikis, kuri ar 9:7 pieveica vēl vienu šajā posmā spēlējošo Ukrainas pāri P.Putintsevu/M.Veličko. Visi trīs pāri tika pie gardiem japāņu saldumiem no MOCHI.

“MOCHI Latvian Mixed Doubles Grand Prix” ir turnīru seriāls visas sezonas garumā. Pāri vāc punktus katrā posmā atbilstoši koeficientam un sezonas beigās tiek noskaidrots veiksmīgākais pāris kopvērtējumā. Katrā posmā ir trīs spēles. Divas tiek aizvadītas apakšgrupā, bet trešā spēle jau ir par konkrētu vietu sadalījumā posmā.

Nākamais posms tiks aizvadīts 16.oktobrī. Šobrīd visas vietas ir aizņemtas, bet tu vari pieteikties gaidītāju sarakstā, jo dažādu objektīvu iemeslu dēļ spēlētāji citkārt atsakās no dalības.


Vietu sadalījums pirmajā posmā un kopvērtējums:Turnīru seriālu atbalsta Latvijas Kērlinga asociācija, MOCHI un Kērlinga halle.

 

 

 

Informāciju sagatavoja: Evita Regža (Sporta klubs “OB”)

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji