Starptautiskais turnīrs Riga Open atklās kērlinga sezonu Latvijā

Kērlinga Hallē Rīgā šodien, 2.septembrī tiks uzsākts starptautiskais turnīrs “Riga Open 2022”. Par šī gada titulu cīnīsies 12 komandas, to starpā arī piecas Latvijas izlases.


Turnīra dalībnieku sarakstā starp 10 Latvijas komandām piedalīsies pa vienai no Igaunijas un Somijas. Latvijas sieviešu izlase ar skipu Santu Blumbergu-Bērziņu (LAT women), Latvijas vīriešu izlase ar skipu Mārtiņu Trukšānu (LAT men), Latvijas jauktā izlase ar skipu Renāru Freidensonu (Latvia MIX), Latvijas junioru meiteņu izlase ar skipu Evelīnu Baroni (JKK/Barone) un Latvijas junioru puišu izlase ar skipu Kristapu Zasu (TKK/Zass) izmantos šo turnīru kā vienu no sagatavošanās etapiem Pasaules kērlinga federācijas sacensībām – Eiropas un pasaules čempionātiem.

Tā pat uz ledus dosies pa divām Latvijas sieviešu un vīriešu komandām, kā arī viena jauktā komanda, kurām konkurenci sastādīs tuvie kaimiņi – vīriešu komandas no Igaunijas un Somijas.

Sākotnēji norisināsies grupu turnīra kārta, kurā komandas, sadalītas trijās grupās pa četrām, aizvadīs savstarpējās spēles. Pēc grupu turnīra visas komandas tiks sarindotas no 1. līdz 12.vietai, ņemot vērā izspēlēto spēļu rezultātus. Labākās četras sacentīsies pusfinālā, lai noskaidrotu, kuras divas turpinās cīņu par “Riga Open 2022” titulu, savukārt pārējās cīnīsies par iespējami augstāku vietu kopvērtējumā.

Fināla spēle un spēle par trešo vietu notiks 4.septembrī plkst. 16:45. Spēles Kērlinga hallē var apmeklēt bez maksas.


Dalībnieku saraksts:
LAT women (Latvija)
LAT men (Latvija)
Latvia MIX (Latvija)
JKK/Barone (Latvija)
TKK/Zass (Latvija)
SK OB/MIX (Latvija)
KKR/Barone (Latvija)
Team Kāpostiņa (Latvija)
JKK/Smilga (Latvija)
A41/Gulbis (Latvija)
EST men (Igaunija)
FIN/CHCC kolate (Somija)

Kērlinga klubu atšifrējums:
JKK – Jelgavas kērlinga klubs
KKR – Kērlinga klubs “Rīga”
TKK – Talsu kērlinga klubs
SK OB – Sporta Klubs “OB”


Turnīru organizē Latvijas Kērlinga asociācija ar Latvijas Sporta federāciju padomes atbalstu.

Foto: Roberts Voskāns
 

 

 

Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji