Latvijas jauktā pāra kērlinga izlase Šveicē tiek līdz ceturtdaļfinālam

Pirms sezonas kērlinga turnīru aizvadīja Latvijas jauktā pāra izlase Daina Barone/Arnis Veidemanis, kā arī Sporta kluba “OB” komanda Evita Regža/Ansis Regža. Viņi no 12. līdz 14.augustam cīnījās “WCT Argovia Mixed Doubles Masters 2022” Pasaules kērlinga tūres jaukto pāru posmā Bādenē, Šveicē. Mājinieki Dženija Perē/Martins Rioss pārspēja mūsu izlasi ceturtdaļfinālā, vēlāk uzvarot visā turnīrā.


Pirmajā “WCT Argovia Mixed Doubles Masters” turnīrā piedalījās 15 komandas no Dānijas, Anglijas, Spānijas, Latvijas, Čehijas, Zviedrijas, Igaunijas, Slovākijas un Šveices.

Kā arī bija gaidāms – divas Šveices komandas iekļuva sacensību finālā, jo priekšrocības deva treniņu iespējas Bādenē jau no jūlija, kamēr Latvijā halles atvēršana vēl tikai priekšā – 29.augustā. Spēcīgie Perē/Rioss finālā tikās ar Danielu Rupu/Kevinu Vunderlinu. Izšķirošais izrādījās sestais ends, kurā Perē/Rioss ieguva četrus punktus, nonākot vadībā ar 7:4, pretiniekiem nespējot atgūt zaudēto. Līdz ar to Perē/Rioss ar 7:6 izcīnīja “WCT Argovia Mixed Doubles Masters 2022” titulu.

Savukārt 3.vieta ir Zuzannai Paulovai/Tomašam Paulam (Čehija), kuri, pateicoties četriem punktiem ceturtajā un diviem nozagtiem piektajā, nonāca komfortablā vadībā ar 7:3, ko noturēja līdz beigām (7:5).

Latvijas izlase Barone/Veidemanis turnīra pirmajā spēlē piekāpās turnīra trešās vietas ieguvējiem no Čehijas, bet otrajā spēlē, nozogot punktu pēdējā endā, ar 6:5 izrāva uzvaru pār mājinieku pāri. Neveiksmīgās trešās spēles beigas noveda pie zaudējuma šī turnīra uzvarētājiem. Savukārt pārliecinoša uzvara pēdējā grupas cīņā ļāva iekļūt sacensību ceturtdaļfinālā. Tajā vēlreiz pretim stājās Perē/Rioss, kas arī otrajā savstarpējā spēlē dominēja.

Regža/Regža sacensības uzsāka ar spēli pret mūsu kaimiņiem no Igaunijas Mariju Kaldvi/Hariju Lillu. Neveiksmīgs sestais ends, kurā mūsējie zaudēja četrus punktus, noteica spēles iznākumu, zaudējot ar 6:9 pirmajā spēlē. Turpinājumā sešos endos tika piedzīvoti zaudējumi ar 2:8 pret divām Šveices komandām, bet turnīru Regža/Regža noslēdza ar uzvaru, pārspējot Slovākijas pāri Paulu Hajduku/Janu Horāčeku ar 6:3.


Barones/Veidemaņa spēļu rezultāti:
7:10 Z.Paulova/T.Pauls (Čehija)
6:5 I.Colingera/S.Fāhs (Šveice)
4:10 Dž.Perē/M.Rioss (Šveice)
12:2 A.Nilsone/B.Nilsons (Zviedrija)
2:10 Dž.Perē/M.Rioss (Šveice) /ceturtdaļfināls/

Regžas/Regžas spēļu rezultāti:
6:9 M.Kaldve/H.Lills (Igaunija)
2:8 D.Rupa/K.Vunderlins (Šveice)
2:8 S.Šmita/M.Risi (Šveice)
6:3 P.Hajduka/J.Horāčeks (Slovākija)
 

 

 

Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji