Latvijas jauktā pāra izlase sezonu uzsāks Pasaules kērlinga tūres posmā Šveicē

Lai arī oficiāli Latvijā kērlinga sezona sākas ar Kērlinga halles, Rīgā atvēršanu, kas šogad būs 29.augusts, tomēr gan izlases spēlētāji Daina Barone/Arnis Veidemanis, gan arī Sporta kluba “OB” komanda Evita Regža/Ansis Regža jau no 12. līdz 14.augustam startēs “WCT Argovia Mixed Doubles Masters 2022” jaukto pāru turnīrā Bādenē, Šveicē.


Pasaules kērlinga tūres (PKT) kalendārā “WCT Argovia Mixed Doubles Masters” iekļauts pirmo reizi, pulcējot 15 jauktos pārus no dažādām Eiropas valstīm, tādām kā – Dānija, Anglija, Spānija, Latvija, Čehija, Zviedrija, Igaunija, Slovākija un protams arī no Šveices.

Visas komandas turnīru aizsāks trīs apakšgrupās, izspēlējot apļa kārtu. Pēc tās katras grupas labākās divas un divas labākās trešo vietu ieguvējās starp visām trim grupām iekļūs sacensību ceturtdaļfinālā, lai turpinātu cīņu par pirmo “WCT Argovia Mixed Doubles Masters” titulu.


Latvijas izlase turnīru sāks ar spēli pret pērnās sezonas PKT ranga trešo spēcīgāko pāri no Čehijas – Zuzannu Paulovu/Tomašu Paulu, bet trešajā apakšgrupas spēlē pretim stāsies 2018.gada olimpisko spēļu sudraba medaļnieki – Dženija Perē/Martins Rioss, kuri šīs gada spēlēs Pekinā nespēja kvalificēties pusfinālam, bet pagājušās sezonu PKT rangā noslēdz 5.vietā.

Savukārt Regža/Regža pirmajās divās cīņās tiksies ar spēcīgām komandām. To starpā mūsu kaimiņi no Igaunijas Marija Kaldve/Harijs Lills, kas pērnās sezonas beigās ierindojās 2.vietā PKT rangā. Toties otrajā spēlē pretim nāks PKT ranga 4.vietā esošie šveicieši – Daniela Rupa/Kevins Vunderlins.


Barones/Veidemaņa spēļu grafiks pēc Latvijas laika:
12.08.
13:00 – Z.Paulova/T.Pauls (Čehija)
17:45 – Colingera/Fāhs (Šveice)
13.08.
13:45 – Dž.Perē/M.Rioss (Šveice)
18:30 – A.Nilsone/B.Nilsons (Zviedrija)

Regžas/Regžas spēļu grafiks pēc Latvijas laika:
12.08.
13:00 – M.Kaldve/H.Lills (Igaunija)
17:45 – D.Rupa/K.Vunderlins (Šveice)
13.08.
13:45 – S.Šmita/M.Risi (Šveice)
18:30 – P.Horāčeka/J. Horāčeks (Slovākija)


Foto: Roberts Blaubuks

 

 

Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji