Kērlinga halles individuālajā čempionātā uzvar Ansis Regža

Ceturtdien, 19.maijā norisinājās pēdējās sacensības šajā sezonā – Kērlinga halles individuālais čempionāts. Lai arī Ansim Regžam un Arnim Veidemanim gala rezultātā bija vienāds izcīnīto punktu skaits, tomēr noteicošais bija pēdējās kombinācijas punktu summa, kas labāks izrādījās Regžam, kļūstot par sacensību uzvarētāju.


Kopumā piedalījās deviņi spēlētāji – trīs sievietes un seši vīrieši. Katram spēlētājam bija jāveic piecas sesijas ar sešām kombinācijām katrā. Savukārt katrai kombinācijai bija divi metieni, no kuriem ieskaitīja labāko. Pēc pirmās sesijas ar divu punktu pārsvaru vadībā bija Agate Regža.

Otrā sesija vislabāk padevās Arnim Veidemanim, kas līdz ar to izvirzījās vadībā. Trešajā sesijā visvairāk punktus savāca Ansis Regža un samazināja punktu starpību ar līderi Arni līdz vienam punktam. Ceturtajā sesijā abiem kungiem vienāds punktu skaits, un Arnis joprojām saglabāja līderpozīciju ar punkta pārsvaru.

Izšķirošā bija piektā sesija, kur Ansim izdevās izlīdzināt punktu skaitu. Vienāda punktu skaita gadījumā izšķirošs bija pēdējās kombinācijas metienos iegūto punktu skaits, kas Ansim bija lielāks par Arni – līdz ar to uzvara Kērlinga halles individuālajā čempionātā.


Liels prieks par debitantiem junioriem. Jāatzīmē Agates lieliskais sniegums, kas bija vien viena veiksmīga metiena attālumā no 1.vietas kopvērtējumā sievietēm. Jāatzīmē arī Kriša Gnutona drosme piedalīties šajā disciplīnā, aizvadot vien otro sezonu uz kērlinga ledus.

Tāpat liels prieks par ledus meistaru Ralfu, kas pievienojās dalībniekiem, parādot lielisku sniegumu. Komandas, vai jums nav nepieciešams spēlētājs? read more...
 

Vīriešu konkurencē:
1. Ansis Regža (91 punkts)
2. Arnis Veidemanis (91 punkts)
3. Viktors Vasevičs (69 punkti)

Sieviešu konkurencē
1. Evita Regža (68 punkti)
2. Agate Regža (65 punkti)
3. Solvita Pālena-Rozentāle (60 punkti)

 

 

Informāciju sagatavoja: Evita Regža (Sporta klubs “OB”)

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji