Septītajā posmā un kopvērtējumā jaukto pāru seriālā uzvar Regža/Freidensons

Svētdien, 3.aprīlī notika “PURENN Latvian Mixed Doubles Grand Prix” jaukto pāru sacensību noslēdzošais 7.posms, par kura uzvarētājiem un arī visa seriāla uzvarētājiem kopvērtējumā kļuva Evita Regža un Renārs Freidensons.


Posmā piedalījās astoņas komandas, kas kā ierasts tika sadalītas divās grupās. Nepārspēti palika Evita un Renārs, kas uzvarēja visās trīs spēlēs pirmo reizi šajā sezonā. Pirmajā spēlē jauktais pāris tikai ar vienu punktu (7:6) pārspēja pagājušā posma uzvarētājus Sanitu Saulgriezi/Jāni Rēdlihu. Otrajā spēlē, dominējot otrajā spēles daļā, tika gūta uzvara ar 6:4 pār kaimiņvalsts pāri A.Rykove/K.Rykov (Lietuva). Bet fināla spēlē ar 9:4 uzvarēja kopvērtējuma sāncenšus un iepriekšējo sezonu līderus Daci Regžu/Ansi Regžu.

Spēlē par trešo vietu tikās Daina Barone/Arnis Veidemanis un M.Jurkute/P.Rymeikis (Lietuva), kas reizē spēlēja arī par 4.vietu sezonas kopvērtējumā. Uzvaru ar 9:5 guva kaimiņi un līdz ar to arī izcīnīja 4.vietu sezonas kopvērtējumā.

Vietu sadalījums septītajā posmā:Kā jau minēts, šis bija noslēdzošais posms un pirmo reizi mums ir cits kopvērtējuma uzvarētājs – E.Regža/R.Freidensons (330 punkti). Otrajā vietā paliek iepriekšējo sezonu līderi D.Regža/A.Regža (251 punkti). Trešo vietu kopvērtējuma izdodas nosargāt S.Saulgrieze/J.Rēdlihs (153 punkti). Bet ceturto vietu pēdējā posmā izcīna duets no Lietuvas M.Jurkute/P.Rymeikis (117 punkti).

Šajā sezonā kopumā piedalījās 28 komandas no Latvijas, Lietuvas un Ukrainas. Daži spēlētāji veiksmi izmēģināja ar vairākiem partneriem, bet citi piedzīvoja debiju šajā disciplīnā. Sakām paldies ikvienam dalībniekam un uz tikšanos 2022/2023 sezonā!


Sacensību seriālu atbalsta PURENN Latvia un Latvijas Kērlinga asociācija.
 

 

 

Informāciju sagatavoja: Evita Regža (Sporta klubs “OB”)

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji