Latvijas čempioni TKK/Zass startēs turnīrā Zviedrijā

Tikai pusotra nedēļa pagājusi kopš Kristapa Zasa vadītā Talsu kērlinga kluba komanda uzvarēja Latvijas čempionātā junioriem. Jau no 1. līdz 3. aprīlim viņi startēs Ziemeļu kērlinga tūres posmā junioriem “NJCT Bill Ross Trophy 2022”, kas norisināsies Zviedrijas galvaspilsētas Stokholmas piepilsētā Sundbibergā.


Sacensībās kopumā piedalīsies sešas gan meiteņu, gan puišu junioru komandas no tādām valstīm kā Zviedrija, Dānija, Šveice un Latvija. Dalībnieki izspēlēs viena apļa turnīru, pēc kura labākās svētdien, 3.aprīlī plkst. 14:00 pēc Latvijas laika noskaidros “NJCT Bill Ross Trophy 2022” uzvarētāju.

Komandas trenera Raimonda Vaivoda komentārs pirms gaidāmā turnīra:
““NJCT Bill Ross Trophy 2022” ik gadu ir viens no populārākajiem posmiem Ziemeļu kērlinga tūrē junioriem. Diemžēl Covid-19 ierobežojumu dēļ tajā šogad nepiedalīsies spēcīgās Norvēģijas komandas un komandas no Somijas.

Mūsu puišu pretinieki komentārus neprasa. Galvenie favorīti noteikti būs pašmāju komanda ar skipu Akselu Landeliusu, kuri ir gan šī gada Zviedrijas vīriešu, gan junioru čempionāta uzvarētāji. Ciets rieksts mūsu komandai būs arī Dānijas junioru izlase skipa Vīlanda vadībā, kā arī allaž stiprās Zviedrijas un Šveices meiteņu komandas.

Neatkarīgi no rezultāta šī turnīra ieguvums mūsu puišu komandai noteikti būs lielais spēļu skaits, starptautiskā pieredze un papildus motivācija cītīgam darbam arī nākotnē.”


TKK/Zass komandas spēļu grafiks (pēc Latvijas laika):
01.04. 11:30 – “Vilandt” (Dānija)
01.04. 16:30 – “Switzerland” (Šveice)
02.04. 09:30 – “Foxglide” (Zviedrija)
02.04. 15:30 – “Landelius” (Zviedrija)
03.04. 09:00 – “Hallström” (Zviedrija)

Foto: Ansis Ventiņš
 

 

 

Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji