Saulgrieze/Rēdlihs paliek nepārspēti jaukto pāru seriāla sestajā posmā

Svētdien, 6.martā notika “PURENN Latvian Mixed Doubles Grand Prix” sestais posms, par kura uzvarētājiem kļuva Sanita Saulgrieze un Jānis Rēdlihs.


Posmā piedalījās astoņas komandas, kas kā ierasts tika sadalītas divās grupās. Nepārspēti palika Sanita un Jānis, kas uzvarēja visās trīs spēlēs pirmo reizi šajā sezonā.

Pirmajā spēlē jauktais pāris tikai ar vienu punktu 7:6 uzvarēja duetu no Lietuvas Janulevičiūte/D.Ramažauskas. Otrajā spēlē arī tikai ar viena punkta starpību 9:8 tika gūta uzvara pār D.Zīli/R.Blaubuku. Fināla spēlē ar pārliecinošu rezultātu 9:2 Sanita un Jānis kļuva par sestā posma uzvarētājiem, otrā vietā atstājot Zandu un Jāni Vondas.

Spēlē par trešo vietu tikās D.Regža/A.Regža un M.Seļiverstova/E.Seļiverstovs. Marija un Eduards nespēja noturēt trešajā endā iegūto +3 punktu pārsvaru. Dace un Ansis guva punktus atlikušajos piecos endos (9:4) un izcīnīja 3.vietu posmā.


Ar uzvaru šajā posmā S.Saulgrieze/J.Rēdlihs (141 punkts) kopvērtējumā paceļas uz 3.vietu. Pirmās divas vietas kopvērtējumā paliek nemainīgas – E.Regža/R.Freidensons (215 punkti) un D.Regža/A.Regža (174 punkti), bet ceturto vietu saglabā M.Seļiverstova/E.Seļiverstovs (98 punkti), apdzenot K.Yakymets/M.Plesanka (89 punkti). Diemžēl ukraiņu duetam nebūs vairs iespēju iegūt punktus šajā sezonā.

Noslēdzošais posms notiks 3.aprīlī. Gaidām pieteikumus.


Kopvērtējums 6.posmā:


Sacensības notiek zaļajā režīmā bez skatītājiem, ievērojot valstī noteiktos epidemioloģiskās drošības ierobežojumus un prasības.

Sacensību seriālu atbalsta PURENN Latvia un Latvijas Kērlinga asociācija.

 

 

 

Informāciju sagatavoja: Evita Regža (Sporta klubs “OB”)

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji