SK OB/Vondas junioru komanda dosies aizstāvēt Latvijas jaukto komandu čempionu titulu

Neierasti agri šosezon norisināsies Latvijas čempionāts kērlingā jauktajām komandām. Pamatturnīrs  Rīgā, Kērlinga hallē tiks aizvadīts no 24. līdz 27.februārim, bet finālturnīra spēles notiks nedēļu vēlāk – 5.martā.


Jaukto komandu čempionāts allaž bija kā noslēdzošās sacensības iepriekšējo sezonu nogalē. Šoreiz čempioni tiks noskaidroti jau marta sākumā, par titulu sacenšoties astoņām komandām.

Pagājušā gada čempionāta debitanti un titula ieguvēji – junioru komanda ar Krišu Vondu skipa pozīcijā, arī šogad sacentīsies, lai aizstāvētu savu čempionu godu. Komandā veikta viena izmaiņa Reiņa Jučera vietā spēlēs Roberts Reinis Buncis. Nemainīgi palikuši  SK OB/Freidensona (skips – Renārs Freidensons), JKK/Rudzīša (skips – Jānis Rudzītis),  SK OB/Regžas (skips – Ansis Regža) un VKK/Reiznieces (skips – Helēna Reizniece) sastāvi, kuri šogad mēģinās uzlabot pērnā gada sniegumu.

Šim čempionātam ir trīs jaunpienācēji. Viena no tām ir Ritvara Gulbja vadītā A41/Gulbis komanda, Gulbim pēc 18 gadu pārtraukuma atkal startējot jaukto komandu čempionātā, bet viņa komandas biedriem Aivaram Avotiņam pēc 10 gadu un Sabīnei Jeskei pēc septiņu pārtraukuma. Savukārt Līga Avena piedzīvos debiju šajā disciplīnā. Avenai debijas reizē pievienosies Viktora Vaseviča komanda no pieaugušo apmācības un Kristapa Zasa vadītais junioru kērlingistu četrinieks.


Visas komandas izspēlēs viena apļa turnīru, kas norisināsies no 24. līdz 27.februārim. Pēc pamatturnīrs četras labākās komandas iekļūst pusfinālā, 1.vietai sacenšoties ar 4.vietu un 2.vietai ar 3.vietu. Pusfināla uzvarētāji savā starpā noskaidros 2022.gada čempionus, bet zaudētāji cīnīsies par bronzas godalgām. Latvijas jaukto komandu čempionāta uzvarētāji iegūs tiesības pārstāvēt Latviju 2022./2023.gada pasaules jaukto komandu kērlinga čempionātā.


Dalībnieki:
A41/Gulbis
JKK/Rudzītis
SK OB/Freidensons
SK OB/Regža
SK OB/Vasevičs
SK OB/Vonda
TKK/Zass
VKK/Reizniece

Kērlinga klubu atšifrējums:
JKK – Jelgavas kērlinga klubs
SK OB – Sporta klubs „OB”
TKK – Talsu kērlinga klubs
VKK – Ventspils kērlinga klubsFoto: Linda Mangale
 

 

 

Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji