Ventspils čempionātā kērlingā sāksies finālturnīra izspēle

Svētdien, 20.februārī Ventspils Ledus hallē sāksies Ventspils pilsētas 19.atklātā čempionāta kērlingā  finālturnīra izspēle. Pēc aizvadīto apļa spēļu rezultātiem no septiņām čempionāta komandām četras turpinās finālturnīra izspēli pēc page play –off sistēmas, cīnoties par medaļām, bet pārējās par augstākām vietām turnīra tabulā.


Par regulārā čempionāta uzvarētājiem pēc apļa turnīra izspēles kļuva komanda “ICE SCREAM”, kas pagājušajā svētdienā ekstra endā ar rezultātu 6:4 pārspēja Ostas celtnieka komandu. Pēc apļa turnīra nākošās trīs komandas finālspēļu četriniekā nonākušas ar vienādu punktu un savstarpējo spēļu attiecību, kā rezultātā fināla komandu četriniekā otrajā vietā ar labāk izmesto precizitātes metienu rādītāju izvirzījusies komanda “Ostas celtnieks”, trešie Ventspils novada vīri, bet kā ceturtā finālturnīrā iekļuva komanda “VKM”.


Čempionāta finālturnīra pirmajā spēlē, kas sāksies plkst. 08:30, tiksies tabulā blakus esošo komandu pāri – pirmajā četriniekā tiks aizvadītas spēles starp regulārā čempionāta 1. un 2. vietas ieguvējiem komandām „ICE SCREAM” (Viesturs Grosbārdis, Inga Apmane, Andris Lasmanis, Olafs Indersons, Jautra Grosbārde) un „Ostas celtnieks” (Andris Janbergs, Uldis Sakne, Renāts Vieško, Jānis Birznieks, Jānis Ondrups, Rihards Janbergs), kā arī starp 3. un 4. vietas ieguvējiem komandām “Ventspils novads” (Mārtiņš Libkovskis, Kārlis Libkovskis, Lauris Bērziņš, Kristaps Neimanis, Jānis Krauze) un „VKM” (Dace Ābelīte, Dzintars Salmiņš, Andis Cirvelis, Sonora Salmiņa, Urzula Abakuka).

Spēles ICE SCREAM/Ostas celtnieks uzvarētājs jau būs izcīnījis sev vietu fināla cīņā par čempiona titulu, kas notiks 13.martā, bet zaudētājam būs papildus iespēja pusfināla spēlē plkst. 11:15 cīnīties ar komandu Ventspils novads/VKM dueļa uzvarētāju par otru vietu finālspēlē. Savukārt, spēles Ventspils novads/VKM zaudētājam nāksies samierināties ar iespēju cīnīties par bronzas medaļām ar pusfināla spēles zaudētāju.


Komandu vietu sadalījums pēc apļa spēlēm:Kluba junioru komandas čempionātā startē ar Ventspils valstspilsētas pašvaldības atbalstu. Ventspils novada komanda startē ar Ventspils novada pašvaldības atbalstu. Čempionāta norisi atbalsta Ventspils valstspilsētas pašvaldība un Latvijas kērlinga asociācija.
 

 

 

Informāciju sagatavoja: Inga Apmane (Ventspils kērlinga klubs)

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji