Latvijas jauktie pāri noskaidros medaļu sadalījumu un jauno čempionu, fināla diena tiešraidē TV4

Dienu pēc Pekinas Ziemas olimpisko spēļu jaukto pāru kērlinga turnīra Rīgā, Kērlinga hallē astoņas komandas no 9. līdz 13.februārim sacentīsies par Latvijas čempionu titulu. Pusfināla un fināla spēles būs iespējams skatīties TV4 kanālā un mājas lapā.


Pēc pagājušā Latvijas čempionāta jauktajiem pāriem komandu pieauguma līdz 11 dalībniekiem, šogad skaits sarucis līdz astoņiem pāriem. Sacensībās startēs šī brīža vicečempioni Dace Regža/Ansis Regža, kā arī iepriekšējā sezonā jaunizveidotā komanda Evelīna Barone/Ritvars Gulbis, kas izcīnīja 3.vietu.

Šīm divām komandām pievienosies 2020.gada čempioni Daina Barone/Arnis Veidemanis, allaž sīkstie un nepiekāpīgie Evita Regža/Renārs Freidensons, pērnā čempionāta 4.vietas ieguvēji Līga Avena/Aivars Avotiņš, kuri tā pat kā Santa Blumberga-Bērziņa/Reinis Jučers un Sanita Saulgrieze/Jānis Rēdlihs centīsies uzlabot iepriekšējā čempionāta rezultātu.

Kā jaunpienācēju jaukto pāru čempionātā jāmin Sandri Buholcu, kas debitēs šajā disciplīnā kopā ar Sabīni Jeski, kurai līdz šim ir bijusi piecu Latvijas čempionātu jauktajiem pāriem pieredze.

Komandas izspēlēs apļa turnīru, lai noskaidrotu četras labākās, kuras turpinās cīņu par medaļām. Vienā no pusfināliem tiksies 1. un 4.vietas ieguvēji, bet otrā 2. un 3.vietas ieguvēji. Pusfināla zaudētāji cīnīsies par bronzas medaļām, bet uzvarētāji par 2022.gada čempionu titulu.

Pusfināla spēli 13.februārī plkst. 10:15 un fināla spēli plkst. 15:00 tiešraidē varēs vērot jaunajā TV4 kanālā un TV4 mājas lapā, kas visiem pieejams bez maksas, kā arī Sportacentrs.com mājas lapā, Latvijas Kērlinga asociācijas YouTube un Facebook kontos.

Dalībnieki:
KKR/D.Barone A.Veidemanis
A41/E.Barone R.Gulbis
A41/L.Avena A.Avotiņš
KKR/S.Jeske S.Buholcs
KKR/S.Saulgrieze J.Rēdlihs
SK OB/D.Regža A.Regža
SK OB/E.Regža R.Freidensons
VKK/S.Blumberga-Bērziņa R.Jučers

Kērlinga klubu atšifrējums:
KKR – Kērlinga klubs Rīga
SK OB – Sporta klubs „OB”
VKK – Ventspils kērlinga klubs

Foto: Ansis Ventiņš

 

 

 

Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji