Lubarte/Veidemanis uzvar jaukto pāru seriāla trešajā posmā

2022.gada pirmajā svētdienā, 2.janvārī norisinājās jaukto pāru seriāla “PURENN Latvian Mixed Doubles Grand Prix” 3.posms. Par uzvarētājiem kļuva Rasa Lubarte un Arnis Veidemanis.


Posmā piedalījās astoņas komandas, kas kā ierasts tika sadalītas divās grupās. Nepārspēti palika Rasa un Arnis, kas uzvarēja visās trīs spēlēs, no kurām divas ekstra endā.
Pirmajā spēlē jauktais pāris dominēja ar 11:3 pār D.Zīli/R.Blaubuku. Otrajā spēlē, panākot izlīdzinājumu piektajā endā un iegūstot punktu ekstra endā, ar 8:7 uzvarēja D.Regžu/A.Regžu. Bet fināla spēlē ekstra endā tika izcīnīta uzvara ar 5:4 pār E.Regžu/R.Freidensonu.

Fināla spēles gaita bija līdzīga. Te punktu guva viena, te otra komanda. Abām komandām neveiksmīgs bija arī savs “power play” ends, bet, nozogot vienu punktu ekstra endā, Rasa un Arnis šajā posmā tika pie maksimālā punktu skaita seriāla kopvērtējumā.

Spēlē par trešo vietu tikās L.Rēdliha/J.Rēdlihs un D.Regža/A.Regža. Daces un Anša pieredze šajā disciplīnā dominēja un tika gūta uzvara pār pretiniekiem ar rezultātu 9:2.

Šis posms tāds ģimenisks, jo puse no komandām bija ar radniecīgām saitēm. Sieva un vīrs: Dace un Ansis, Evija un Edgars; māsa un brālis  Marija un Eduards; mazmeitiņa un vectētiņš  Lauma un Jānis. Gaidām arī citas ģimenes nākamajos posmos.
 

Nākamais posms notiks 16.janvārī. Pieteikšanās līdz 7.janvārim.

Sacensības notika zaļajā režīmā bez skatītājiem, ievērojot valstī noteiktos epidemioloģiskās drošības ierobežojumus un prasības.

Sacensību seriālu atbalsta PURENN Latvia un Latvijas Kērlinga asociācija.

 

 

 

Informāciju sagatavoja: Evita Regža (Sporta klubs “OB”)

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji