Ziemassvētku kausu un cūkas šņukuru izcīna ventspilnieki

Nedēļas nogalē 11. un 12.decembrī Ventspils Ledus hallē sešas kērlinga komandas ar dalībniekiem no Igaunijas un Latvijas cīnījās par gadskārtējo Ziemassvētku kausu. Par starptautiskā turnīra “Ziemassvētku kauss 2021” uzvarētājiem un tradicionālās turnīra balvas – cūkas šņukura ieguvējiem šogad kļuva Ventspils kērlinga kluba komanda VKK.


VKK komanda, kurā startēja Inga Apmane, Sonora Salmiņa, Inta Urbanoviča un Toms Mangulsons, līdz tam nezaudējuši nevienu no turnīra spēlēm, arī izšķirošajā cīņā ar komandu no Igaunijas Team Link (Tene Link, Kaja Liik-Tamm, Marcella Tammes, Ulle Lumiste) ar pēdējo spēles metienu spēja izsist pretinieču labi ieslēptu akmeni pašā mājas centrā un izcīnīt uzvarai nepieciešamos trīs punktus.

Trešo vietu turnīrā izcīnīja Ventspils kērlinga kluba komanda "Kaleidoskops” (Gunta Millere, Aija Rudzīte, Agita Puriņa, Lia Ālīte, Anda Dzelme), kas spēlē par bronzas kausu bija pārāka par kluba biedru komandu VKM, kurā spēlēja Viesturs Grosbārdis, Dace Ābelīte, Andris Lasmanis, Dzintars Salmiņš un Juris Bondars.
 


 
Ziemassvētku kērlinga turnīrs ir bagāts ar savām tradīcijām, bet šogad, epidemioloģiskās situācijas dēļ, tas, protams, bija savādāks, taču neizpalika burvīgs brauciens ar  muzikālo Ziemassvētku vilcieniņu, prieks par pilsētu vakara gaismās un svētku rotu, un vēl nenokusušo sniegu.

Ventspils kērlinga klubs saka paldies visiem atbalstītājiem – Ventspils pilsētas pašvaldībai, SIA “Baltimar VT”, Ventspils brīvostai  un Olimpiskajam centram „Ventspils”.

Foto: Ventspils kērlinga kluba arhīvs

 

 

Informāciju sagatavoja: Inga Apmane (Ventspils kērlinga klubs)

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji