Rīgas čempionātā sieviešu un vīriešu komandas sacentīsies par šī gada titulu

Pēc gada pārtraukuma no 19. līdz 21.novembrim Rīgā, Kērlinga hallē sieviešu un vīriešu komandu konkurencē tiks noskaidroti “Rīgas atklātā čempionāta kērlingā 2021” uzvarētāji.


Uz titulu pretendēs sešas komandas sieviešu konkurencē un tik pat komandu vīriešu konkurencē. Pērn sacensības tika atceltas pavisam, savukārt šogad tās nācās pārcelt nedēļu vēlāk Covid-19 ierobežojumu dēļ, kas ietekmējis arī dalībnieku skaitu – līdz šim mazākais kāds bijis šo sacensību vēsturē.

Sacensības tiks izspēlētas viena apļa turnīra ietvaros katrā konkurencē. Pēc iegūtajām uzvarām, savstarpējo spēļu rezultātiem un vidējā papildrādītāja noteiks galīgo vietu sadalījumu un “Rīgas atklātā čempionāta kērlingā 2021” titulu ieguvējus.

Dalībnieku vidū būs gan junioru, gan pieaugušo apmācības, gan arī gaidāmā Latvijas sieviešu un vīriešu čempionāta komandas, izņemot Eiropas čempionāta Latvijas izlases, kuras šajā pašā nedēļas nogalē uzsāks startu Eiropas čempionātā Norvēģijā.

Sacensības tiešraidē varēs skatīties Latvijas Kērlinga asociācijas YouTube kontā.


Dalībnieces sieviešu konkurencē:
Nicoll/Regža
Bērziņa
SK OB/Stabulniece
JKK/Kāpostiņa
VKK/Reizniece
SK OB/Pālena-Rozentāle

Dalībnieki vīriešu konkurencē:
SK OB/Regža
TKK/Zass
JKK/Rudzītis
SK OB/Usenko
TKK/Vaivods
JKK/Zentelis

Kērlinga klubu atšifrējums:
JKK – Jelgavas kērlinga klubs
SK OB – Sporta klubs „OB”
TKK – Talsu kērlinga klubs
VKK – Ventspils kērlinga klubs


“Rīgas atklāto čempionātu kērlingā 2021” organizē biedrība Latvijas Kērlinga asociācija ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta atbalstu.

Foto: Roberts Blaubuks
 

 

 

Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji