Komandas cīnīsies par uzvaru starptautiskajā “Riga Open II” turnīrā

Kērlinga Hallē Rīgā pēc četru dienu pauzes norisināsies starptautiskais turnīrs “Riga Open II 2021”. Par titulu no 10. līdz 12.septembrim arī šoreiz sacentīsies 12 komandas.


Šajā nedēļas nogalē Latvijas, Lietuvas un Ukrainas komandām pievienosies Igaunijas kērlingisti. “Riga Open I 2021” titula ieguvēja Latvijas olimpiskā sieviešu izlase – JKK/Blumberga-Bērziņa startēs arī otrajā turnīrā, mēģinot izcīnīt pirmo vietu divas nedēļas pēc kārtas. Savukārt Mārtiņa Trukšāna vadītā Latvijas vīriešu izlase (3.vieta), Ukrainas vīriešu vājdzirdīgo komanda (4.vieta) un mūsu junioru meiteņu komanda SK OB/Stabulniece (9.vieta) centīsies uzlabot aizvadītā “Riga Open I” turnīra sniegumu.

Šīm četrām dalībniecēm konkurenci sastādīs Latvijas olimpiskā ratiņkērlinga izlase, kuri gatavojas oktobra beigās gaidāmajam pasaules čempionātam A divīzijā, trīs sieviešu komandas pa vienai no Latvijas, Lietuvas un Ukrainas, kā arī trīs Latvijas un viena Igaunijas vīriešu komanda.

Vispirms norisināsies grupu turnīra kārta, kurā, komandas sadalītas trijās grupās pa četrām, aizvadīs savstarpējās spēles. Pēc grupu turnīra visas komandas tiks sarindotas no 1. līdz 12.vietai, ņemot vērā izspēlēto spēļu rezultātus. Labākās četras, izspēlējot vēl divas spēles, noskaidros titula ieguvēju, savukārt pārējās komandas cīnīsies par iespējami augstāku vietu kopvērtējumā.

Fināla spēle un spēle par 3.vietu notiks 12.septembrī plkst. 14:00.


Dalībnieku saraksts:
LAT Olympic women (Latvija)
LAT men (Latvija)
LAT Wheelchair (Latvija)
Nicoll/Regža (Latvija)
A41/Gulbis (Latvija)
SK OB/Regža (Latvija)
SK OB/Stabulniece (Latvija)
Team Krimskis (Latvija)
LTU women (Lietuva)
UKR women (Ukraina)
UKR men (Ukraina)
EST men (Igaunija)

Kērlinga klubu atšifrējums:
JKK – Jelgavas kērlinga klubs
SK OB – Sporta Klubs “OB”

Turnīru organizē Latvijas Kērlinga asociācija ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta, Izglītības un zinātnes ministrijas, Latvijas Sporta federāciju padomes atbalstu.Foto: Ansis Ventiņš

 

 

Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji