Nākamā gada sākumā Somijā norisināsies kvalifikācijas turnīrs un junioru čempionāts B divīzijā

Šodien, 3.jūnijā Pasaules kērlinga federācija (PKF) paziņoja, ka Kisakallio Sporta institūts Somijas pilsētā Lohjā rīkos 2022.gada pasaules junioru kērlinga čempionātu B divīzijā un pasaules kvalifikācijas turnīru.


Kisakallio Sporta institūtā jau iepriekš norisinājušies trīs pasaules junioru čempionāti B divīzijā – 2016., 2018. un 2019.gadā. Savukārt 2020.gadā tika aizvadīts otrais pasaules kvalifikācijas turnīrs. Visvairāk šeit ir aizvadīti pasaules ratiņkērlinga čempionāti B divīzijā. Pēdējais, piektais no visiem pavisam nesen šī gada aprīļa pirmajā pusē.

Kā pirmie šajā arēnā no 3. līdz 12.janvārim sacentīsies juniori. Tajā piedalīsies to valstu meiteņu un puišu komandas, kas vēl nav kvalificējušās A divīzijas čempionātam. Trīs labākās komandas katrā konkurencē izcīnīs vietu augstākajā divīzijā.

Piecas dienas vēlāk no 17. līdz 22.janvārim astoņas sieviešu un astoņas vīriešu komandas cīnīsies par divām vietām katrā konkurencē pasaules sieviešu un vīriešu kērlinga čempionātā. Kvalifikācijas turnīrā startēs mājiniece Somija, viena Amerikas komanda, divas Klusā okeāna-Āzijas reģiona komandas un četras Eiropas komandas.
 

PKF prezidentes Keitas Keitnesas komentārs:
“Mēs esam priecīgi, ka Kisakallio Sporta institūts Lohjā organizēs divus no mūsu čempionātiem. Šī institūta organizācijas komiteja mums ir kļuvusi par svarīgu partneri pēdējo gadu laikā un ir ļoti pieredzējuši pasākumu organizēšanā. Pēc veiksmīgi aprīlī aizvadītā ratiņkērlinga čempionāta B divīzijā, esam pārliecināti par viņu spējām noorganizēt pēc kārtas vairākus, COVID drošus augstas klases čempionātus.”


Foto: WCF/Tom Rowland

 

 

 

Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji