Ratiņkērlingisti startēs sezonas otrajā Latvijas čempionātā

Šodien, 19.maijā Kērlinga hallē Rīgā divas ratiņkērlinga komandas uzsāks cīņu par Latvijas čempionu titulu. Spēles tiks aizvadītas līdz kāda no komandām izcīnīs trīs uzvaras.


2020.gada pavasarī Covid-19 pandēmijas dēļ atceltais Latvija ratiņkērlinga čempionāts norisinājās 2020./2021.gada sezonas sākumā no 28. līdz 30.septembrim. Savukārt šonedēļ šīs sezonas beigās čempionātā tiks noskaidroti 2021.gada čempioni.

Kā ierasts pēdējos trīs gadus, arī ceturtajā par Latvijas ratiņkērlinga čempionu titulu sacentīsies divas komandas – Kērlinga kluba “Rīga” komanda ar Poļinu Rožkovu skipa pozīcijā un Paralimpiskā kērlinga apvienība “Alliance” komanda ar Aleksandru Dimbovski skipa pozīcijā.

Kopš 2014.gada, kad tika aizvadīts pirmais Latvijas čempionāts ratiņkērlingā, tikai vienu reizi (2015.) titulu izdevies izcīnīt Dimbovska komandai. Pērējos sešos gados par čempioniem kļuva Rožkovas komanda.

Katru gadu neatlaidīgi Dimbovskis turpina sagādāt konkurenci Rožkovai, kas noteikti ir kā stimuls visiem turpināts attīstīties. Pagājušogad bija nepieciešamas tikai trīs spēles, lai noskaidrotu čempionu. Vai šogad Rožkovas kvartetam pietiks ar trim spēlēm, vai arī Dimbovska komandas pretspēks novedīs čempionātu līdz piektajai, izšķirošajai spēlei? Tas tiks noskaidrots tuvākajās dienās.


Komandu sastāvi:
KKR/Rožkova: Ojārs Briedis, Agris Lasmans, Sergejs Djačenko, Poļina Rožkova, Diāna Dadzīte, treneris Arnis Veidemanis, trenera asistents Rihards Jeske.
Alliance/Dimbovskis: Gaļina Pavlova, Jurijs Volgins, Aleksandrs Vitohins, Aleksandrs Dimbovskis, Jūlija Pavlovska-Killiane, treneris Kirils Savuškins.

Kērlinga kluba atšifrējums:
KKR – Kērlinga klubs Rīga


Sacensības norisinās ar Latvijas Sporta federāciju padomes, Izglītības un zinātnes ministrijas, Latvijas Paralimpiskās komitejas atbalstu.

 

 

 

Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji