Jaukto komandu čempionāta pamatturnīra pirmajā vietā SK OB/Vonda

Vakar, 9.maijā noslēdzās Latvijas čempionāta jauktajām kērlinga komandām pamatturnīrs. Cīņu par medaļām 22.maijā turpinās SK OB/Vondas, SK OB/Freidensona, SK OB/Regžas un JKK/Rudzīša komandas.


Kopumā septiņas čempionāta komandas aizvadīja apļa turnīra kārtu, lai noskaidrotu tās četras, kuras pēc divām nedēļām izspēlēs pusfinālu. Tā uzvarētāji iekļūs finālā, lai cīnītos par 2021.gada čempionu titulu.

Vienā pusfinālā tiksies SK OB/Vondas junioru komanda, kas sešās spēlēs izcīnīja piecas uzvaras, ierindojoties 1.vietā, ar šī brīža Latvijas čempiona JKK/Rudzīša komandu, kura pateicoties uzvarai pār CC Rīga/Veidemani noslēdz pirmo četrinieku ar trim uzvarām sešās spēlēs.

Otrā pusfināla spēlē sacentīsies divas Sporta kluba “OB” komandas Freidensons pret Regžu, kurām līdzīga – četru uzvaru bilance pēc pamatturnīra.

Šogad aiz strīpas cīņā par medaļām palika divas Kērlinga kluba “Rīga” komandas Veidemanis un Trukšāns, kuru sastāvos katrā bija pa diviem junioru spēlētājiem. Savukārt bez uzvarām palika Ventspils kērlinga kluba komanda Salmiņš, kuri pirmajā čempionāta spēlē tikai ekstra endā zaudēja pamatturnīra līderiem – Vondas komandai, bet otrajā pēc lieliska sākuma beigās tikai ar 6:8 piekāpās Rudzīša komandai.

Šogad čempionāta izšķirošās spēles tika aizvadītas pēc nelielas pauzes – 22.maijā. Pusfināli sāksies plkst. 12:00, bet finālu izspēlēs plkst. 19:00. Spēles tiešraidē varēs vērot Latvijas Kērlinga asociācijas YouTube kontā.
 

Pamatturnīra kopvērtējums:
Kērlinga klubu atšifrējums:
CC Rīga – Kērlinga klubs Rīga
JKK – Jelgavas kērlinga klubs
SK OB – Sporta klubs „OB”
VKK – Ventspils kērlinga klubs

Sacensības norisinās ar Latvijas Sporta federāciju padomes, Izglītības un zinātnes ministrijas atbalstu.

 

 

 

Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji