Seniores pirmo reizi sacentīsies par Latvijas čempiona titulu

Šajā pavasarī kā pirmais no sešiem norisināsies Latvijas čempionāts kērlingā seniorēm, kas tiks izspēlēts no 16. līdz 18.aprīlim Kērlinga hallē Rīgā.


Šogad čempionātam senioriem ir pieteikusies viena vīriešu un divas sieviešu komandas. Saskaņā ar Latvijas kērlinga čempionātu nolikumu vīriešu konkurencē čempionāts netiks aizvadīts, līdz ar to komanda SK OB/Regža, kas kā vienīgā iesniedza pieteikumu, ir nodrošinājuši tiesības kļūt par Latvijas izlasi un pārstāvēt Latviju pasaules senioru kērlinga čempionātā. Savukārt sieviešu konkurencē čempionāts tiks aizvadīts, abām komandām sacenšoties piecu spēļu sērijā līdz vienas komandas trīs uzvarām.

Latvijas čempionāta uzvarētājas izcīnīs tiesības pārstāvēt Latvijas izlasi pasaules senioru kērlinga čempionātā. Tā kā 2020./2021.gada sezonā pasaules senioru kērlinga čempionāts ir atcelts, tad šī Latvijas čempionāta uzvarētājas kļūs par Latvijas izlasi nākamajā sezonā, gadījumā, ja nebūs iespējams noteikt izlases 2021./2022.gada sezonā. Tādi paši noteikumi attiecas arī uz vīriešu senioru komandu SK OB/Regža.
 

Sieviešu komandu sastāvi:
SK OB/Regža – Maija Medne, Anita Pētersone, Ieva Bērziņa, Dace Regža
VKK/Millere – Gunta Millere, Inga Apmane, Marta Kozinda, Dace Zīle, Elēna Kāpostiņa

Vīriešu komandas SK OB/Regža sastāvs – Ansis Regža, Jānis Rēdlihs, Aivars Purmalis, Aivars Gulbis, trenere Dace Regža.

Sacensības norisinās ar Latvijas Sporta federāciju padomes, Izglītības un zinātnes ministrijas atbalstu.


Kērlinga klubu atšifrējums:
SK OB – Sporta klubs „OB”
VKK – Ventspils kērlinga klubs

 

 

 

Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji