Lillehammerē norisināsies nākamā gada Eiropas čempionāts

Pasaules kērlinga federācija (PKF) 18.decembrī nāca klajā ar ziņu, ka 2021.gada Eiropas kērlinga čempionāts tiks aizvadīts Lillehammerē, Norvēģijā no 20. līdz 27.novembrim.


Šī jau būs ceturtā reize, kad Norvēģija rīkos Eiropas čempionātu. Iepriekš 1977.gadā tas notika Oslo, 1990.gadā Lillehammerē un 2013.gadā Stavangerā. Vēl nesen 2016.gadā Lillehammere uzņēma Jaunatnes olimpisko spēļu kērlinga turnīru, bet 2019.gadā Stavangerā tika noskaidroti čempioni jauktajos pāros un starp senioru komandām.


PKF prezidente Keita Keitnesa uzsver:
“Mēs esam ļoti priecīgi, ka Eiropas čempionāts 2021.gadā tiks rīkots Lillehammerē, ko 2020.gadā nācās atcelt.

Eiropas čempionāts ir viens no sezonas lielākajiem notikumiem, gan sportistiem, gan arī mūsu pārraižu partneriem. Mēs esam pārliecināti, ka Norvēģijas Kērlinga federācija un Lillehammeres Kērlinga klubs nodrošinās mums augstākās klases turnīru.”


Šī čempionāta A divīzijas spēles sieviešu un vīriešu komandām norisināsies “Haakons Hall” arēnā. Šo halli uzbūvēja 1994.gada Ziemas olimpisko spēļu hokeja turnīram. Tā ir Norvēģijas lielākā sacensību norises vieta iekštelpu sporta veidiem ar 10 000 skatītāju ietilpību.

Savukārt B divīzijas sieviešu un vīriešu komandu sacensības notiks netālajā “Lillehammer Youth Hall” arēnā. Šī modernā halle tika uzcelta 2016.gada Jaunatnes olimpiskajām spēlēm, arī hokeja turnīra izspēlei. Gan Latvijas sieviešu, gan vīriešu izlase savas spēles aizvadīs šajā hallē.


Foto: WCF/Celine Stucki

 

 

 

Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji