Pirmo reizi juniori sacentīsies Rīgas atklātajās jaunatnes meistarsacīkstēs

Šīs sezonas pirmais jaunums Latvijas kērlinga sacensību kalendārā ir Rīgas atklātās jaunatnes meistarsacīkstes, kuras Kērlinga hallē norisināsies no 9. līdz 11.oktobrim, piedaloties 10 junioru komandām.


Debijas turnīrā startēs piecas meiteņu un piecas puišu komandas, lai noskaidrotu labāko jauniešu (U21) kērlinga komandu katrā konkurencē. Sākotnēji visas komandas, sadalītas divās grupās pa piecām, vienotā konkurencē aizvadīs apļa turnīru. Finālā tiksies abu grupu labākās puišu un abu grupu labākās meiteņu komandas, savukārt spēlē par trešo vietu sacentīsies grupu otras labākās puišu un meiteņu komandas.

Turnīrā debitēs KKR/Dzalbes komanda, kuras vienam no dalībniekiem līdz šim ir bijusi kērlinga sacensību spēļu pieredze. Viņiem nāksies cīnīties vienā grupā ar pašreizējiem Latvijas junioru čempioniem – KKR/Vondu puišu konkurencē un JKK/Baroni meiteņu konkurencē. Savukārt B grupā ar vismazāko sacensību spēļu praksi uz ledus dosies KKR/Svīķes komanda, kura tiksies ar ne mazāk spēcīgajiem Latvijas junioru vicečempioniem – VKK/Salmiņu un Latvijas 2020.gada vicečempioni sieviešu komandu konkurencē SK OB/Stabulnieci.

Fināls un bronzas spēle puišu konkurencē tiks izspēlēta svētdien, 11.oktobrī plkst. 12:00, meiteņu konkurencē plkst. 15:00.

Visas spēles Kērlinga hallē Rīgā, Biķernieku ielā 121H varēs apmeklēt bez maksas, kā arī tās būs pieejamas tiešraidē Latvijas Kērlinga asociācijas YouTube kontā.
 

Dalībnieku saraksts:
KKR/Vonda /A grupa/
KKR/Dzalbe /A grupa/
TKK/Zass /A grupa/
JKK/Barone /A grupa/
VKK/Reizniece /A grupa/
KKR/Svīķe /B grupa/
KKR/Brakovska /B grupa/
KKR/Buncis /B grupa/
SK OB/Stabulniece /B grupa/
VKK/Salmiņš /B grupa/

Kērlinga klubu atšifrējums:
JKK – Jelgavas kērlinga klubs
KKR – Kērlinga klubs Rīga
SK OB – Sporta klubs „OB”
TKK – Talsu kērlinga klubs
VKK – Ventspils kērlinga klubs


Foto: Juris Presņikovs

Turnīru organizē Latvijas Kērlinga asociācija ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta atbalstu.

 

 

 

Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji