Svētdien notiks martā nenotikušās finālspēles Ventspils čempionātā kērlingā

Ventspils Ledus hallē svētdien, 4.oktobrī plkst. 09:00 notiks Ventspils pilsētas 18.atklātā čempionāta kērlingā Ārkārtējās situācijas laikā atceltais fināls, kam pēc čempionāta kalendāra bija jānotiek 29.martā.


Ventspils pilsētas 18.atklātais čempionāts kērlingā tika uzsākts pagājušā gada oktobrī. Tajā piedalījās astoņas komandas, kas līdz Ārkārtējās situācijas ieviešanai martā bija aizvadījušas regulārā čempionāta divus pilnus spēļu apļus, pārspēles un pusfināla spēli, pēc kā katrai komandai atlika tikai viena spēle, kurā noskaidrot čempionus, medaļniekus un pārējo vietu sadalījumu.

Pēc pusgada pārtraukuma čempionāta organizators Ventspils kērlinga klubs ir nolēmis rīkot Ventspils 2020.gada čempionāta fināla spēles. Par 2020.gada čempionu titulu cīnīsies komandas “Kaleidoskops” (komandas skips Gunta Millere) un “Ostas celtnieks” (skips Andris Janbergs), bet par bronzas medaļām – komandas “Lavīna” (skips Inga Apmane) un Ventspils novads (skips Mārtiņš Libkovskis). Piektā vietā tiks noskaidrota starp komandu “Ice Scream” (skips Sandis Krists Puriņš) un VKM (skips Sonora Salmiņa), savukārt septītās vietas ieguvējs būs viena no junioru komandām – “Ice Storm” (skips Markuss Salmiņš) vai “Snowflakes” (skips Helēna Reizniece).

Čempionāta spēles Olimpiskā centra ledus hallē var vērot bez maksas. Pēc finālspēlēm interesentiem būs iespēja arī bez maksas piedalīties kērlinga apmācībā, kas noslēgs Ventspils kērlinga kluba organizētos Eiropas Sporta nedēļas treniņus.
 


Čempionāta norisi un junioru komandas atbalsta Ventspils pilsētas pašvaldība, Latvijas Kērlinga asociācija, Olimpiskais centrs “Ventspils”.

 

 

 

Informāciju sagatavoja: Inga Apmane (Ventspils kērlinga klubs)

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji