Riga International Curling Challenge” sieviešu turnīrā piedalīsies tikai Latvijas komandas

Sezonas otrais, Kērlinga hallē rīkotais, turnīrs norisināsies no 25. līdz 27.septembrim. “Riga International Curling Challenge” šoreiz pulcēs vien Latvijas komandas.


Ja pirms mēneša likās, ka mūsu hallē redzēsim ļoti spēcīgu turnīra dalībnieču sastāvu, tad, tuvojoties noliktajiem datumiem, Covid-19 vīruss ieviesa savas korekcijas. Pēc kārtas sestajā starptautiskajā “Riga International Curling Challenge” turnīrā piedalīsies sešas pašmāju komandas. SK OB/Stabulnieces un JKK/Barones komandām šīs būs papildus vērtīgas sacensības, lai sagatavotos pēc trim nedēļām gaidāmajam Latvijas junioru čempionātam.

Par iepriekšējo gadu titula ieguvējām kļuva komandas no Krievijas, Vācijas, Lietuvas un Igaunijas. Šogad to noteikti izcīnīs kāda no Latvijas komandām. Kura būs “Riga International Curling Challenge” spēcīgākā, to uzzināsim jau pavisam drīz.

Sacensībās komandas aizvadīs viena apļa turnīru, katra izspēlējot pa piecām spēlēm. Vadoties pēc iegūtajiem rezultātiem, vietu sadalījumu noteiks vispirms pēc iegūtajiem punktiem, tad savstarpējām spēlēm un papildrādītāja.

Skaties spēļu tiešraides Kērlinga halles YouTube kontā.


Turnīra dalībnieču saraksts:
NICOLL/Regža
SK OB/Stabulniece
JKK/Barone
JKK/Rudzīte
VKK/Millere
Mača

Kērlinga klubu atšifrējums:
JKK – Jelgavas kērlinga klubs
SK OB – Sporta klubs „OB”
VKK – Ventspils kērlinga klubs


Foto: Ansis Ventiņš

Turnīra atbalstītāji Kērlinga halle un Latvijas Kērlinga asociācija.

 

 

 

Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji