Ventspils kausa izcīņā uzvar Sporta kluba “OB” komanda

No 27. līdz 29.augustam Olimpiskā centra ”Ventspils” ledus arēnā notika 19. starptautiskais kērlinga turnīrs ”Ventspils kauss 2020”, kurā sacentās 24 komandas ar dalībniekiem no Igaunijas, Lietuvas un Latvijas.


Sākotnēji komandas divas spēles aizvadīja divās grupās, bet uz trešo spēli abas grupas tika apvienotas. Pēc trīs spēļu rezultātiem komandas tika iedalītas Zelta, Sudraba un Bronzas grupās. Sudraba un Bronzas grupas komandas aizvadīja kopumā piecas spēles, bet Zelta grupā iekļuvušās komandas par vienu spēli vairāk. Lai noskaidrotu turnīra uzvarētāju, labākās astoņas komandas izspēlēja finālturnīru.


2020.gada Ventspils kausu, Zelta grupas finālspēles ekstra endā, ar pēdējo metienu, uzvarot komandu no Viļņas “LTeam Mix” (Akvile Rykove, Paulius Rymeikis, Mintaute Jurkute, Konstantin Rykov), izcīnīja Sporta kluba „OB” komanda “SK OB” no Rīgas (Ansis Regža, Dace Regža, Aivars Purmalis, Renārs Freidensons).

Iespēju Zelta grupā cīnīties par 3.vietu sev bija nodrošinājuši Ventspils kērlinga kluba junioru komandas “Ice Storm” puiši Markuss Salmiņš, Matīss Cirvelis, Mārtiņš Caune-Luste, Kārlis Ķemers un Fricis Zalmanis, kam gan finālspēlē nācās piekāpties trīskārtējiem Ventspils kausa ieguvējiem komandai “ForUs” (Ineta Mača, Rasa Lubarte, Ieva Bērziņa, Dzintars Bērziņš). Lai arī solis aiz kausa ieguvējiem, ceturtā vieta turnīrā Ventspils junioru puišiem ir pirmais lielais starptautiskais panākums un apliecinājums treniņos ieguldītajam.

No ventspilnieku pārstāvētām komandām Zelta grupā 6.vietu izcīnīja Santas Blumbergas-Bērziņas vadītā komanda “V- Faktors” (Tīna Siliņa, Inguss Bērziņš, Ritvars Graumanis, Dace Ābelīte).


Savukārt Sudraba grupas finālspēle notika starp Latvijas un Lietuvas sieviešu senioru izlasēm, kurā uzvarēja Latvija, ko pārstāv Ventspils kērlinga kluba komanda VKK/ Millere (Gunta Millere, Inga Apmane, Dace Zīle, Marta Kozinda). Trešajā vietā komanda “Versija“ (Andris Bremanis, Andris Bremanis jun., Aivis Krimskis, Aivars Lācis).

Bronzas grupā uzvarēja Rīgas junioru puišu komanda “Team Buncis” (Roberts Buncis, Gundars Bremanis, Aleksandrs Baranovskis, Renards Dzalbe), 2.vietā Sporta kluba “OB” komanda “KTT” (Viktors Vasevičs, Inguna Strautmane, Solvita Pālena-Rozentāle, Dita Palucka), bet 3.vietu izcīnīja komanda “Margrietiņas”, kurā juniores Lauma Rēdliha, Eva Svīķe un Evelīna Siliņa spēlēja kopā ar savu treneri Arni Veidemani.


Kērlinga spēle nevar izdoties bez laba, īpaši sagatavota ledus. Arī šogad turnīra dalībnieki bija apmierināti ar ventspilnieku sagatavotā ledus kvalitāti, par ko pateicība gan halles vadībai, gan tehniskajam personālam, jo īpaši Ventspils kērlinga kluba biedriem – Andrim Janbergam, Renātam Vieško un Sandim Kristam Puriņam, kā arī kluba junioriem par ieguldīto darbu un entuziasmu.


Turnīru organizēja Ventspils kērlinga klubs, sadarbojoties ar Olimpisko centru „Ventspils”. Sacensību norisi finansiāli atbalstīja Ventspils pilsētas pašvaldība, Latvijas Kērlinga asociācija, SIA “I.R.NAMI”.

Foto: Juris Presņikovs

 

 

 

Informāciju sagatavoja: Inga Apmane (Ventspils kērlinga klubs)

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji