Par šīs sezonas Amatieru līgas uzvarētājiem kļūst komandas “LYB” un SK OB/Stabulniece

Kā visi zinām, tad šī 2019./2020.gada sezona beigusies priekšlaicīgi, kas arī saīsinājis Amatieru līgu līdz septiņiem posmiem, ierasto 10 vietā. Šoreiz uzvarētāju godu dala divas komandas – “LYB” un SK OB/Stabulniece.


Šosezon septiņos posmos kopumā piedalījās 25 komandas un 103 spēlētāji. Pēc aizvadītajiem septiņiem posmiem tikai četras komandas izspēlējušas 12 spēles. Gan “LYB”, gan SK OB/Stabulnieces komandām abām pa deviņām uzvarām, vienam neizšķirtam un diviem zaudējumiem, kopsummā savācot 28 punktus un noslēdzot sezonas Amatieru līgu pirmajā vietā.

Komanda “DEMO” 12 spēlēs nopelnīja par vienu uzvaru mazāk – astoņas, kas kopsummā deva 25 punktus un attiecīgi 3.vietu. Savukārt TKK/Zass 12 spēlēs tika pie piecām uzvarām un viena neizšķirta (16 punkti), ieņemot 4.vietu. Par punktu mazāk – ar 15 punktiem pirmo sešinieku noslēdz “KK Rīga” un “Team Slydis”.


Individuālajā vērtējumā uzvar Elīza Stabulniece, kura sakrāja 36 punktus, par diviem punktiem mazāk Jānim Rēdliham (34 punkti) un attiecīgi 2.vieta kopvērtējumā, bet pirmo trijnieku noslēdz Katrīna Gaidule ar 33 punktiem.

Tur pat trīs punktu attālumā aiz Katrīnas 4.vietā ierindojas Aivars Gulbi, bet Aivars Purmalis un Anna Frančeska Guste noslēdz pirmo sešinieku ar 28 punktiem.

Labākās komandas un individuālie spēlētāji saņems balvas.


Foto: Ansis Ventiņš

 

 

 

Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji