Priekšpēdējā izaicinājuma kausa posmā junioriem uzvar Ē.Bitmete/A.Lasmane

Sestdien, 7.martā notika “MILZU! Izaicinājuma kauss junioriem” sestais posms. Par tā uzvarētājām kļuva Ērika Patrīcija Bitmete un Anna Lasmane.


Meitenes guva uzvaras visās trīs spēlēs, līdz ar to pelnīti tiek arī pie posma uzvarētāja goda. Otrās vietas ieguvējiem Laumai Rēdlihai un Robertam Reinim Buncim pieder labākais LSD rādītājs kopsummā, savukārt 3.vieta Zanei Ilzei Brakovskai un Krišjānim Javam.


Pēc sestā posma kopvērtējumā meiteņu konkurencē šobrīd vadībā Lauma Rēdliha, Elīza Stabulniece 2.vietā, bet Katrīna Gaidule joprojām 3.vietā. Arī nākamās meitenes ir gana tuvu, lai pēc veiksmīga pēdējā posma varētu vēl pacīnīties par vietu labāko trijniekā kopvērtējumā.

Savukārt puišu konkurencē vadībā pārliecinoši joprojām Roberts Reinis Buncis ar 38 punktiem (uzvaras trīs pirmajos posmos no pieciem) un neizskatās, ka kāds to varētu mainīt. Pagaidām otrajā vietā Ričards Vonda ar 11 punktiem, bet trešais Reinis Jučers ar 10 punktiem. Bet turpat ir arī 4.-7.vietā esošie dalībnieki, kas pilnīgi noteikti pretendē uz vietu labāko trijniekā kopvērtējumā.

 

Jau var pieteikties uz “MILZU! Izaicinājuma kauss junioriem” septīto posmu, kas notiks 28.martā. Vietu skaits posmā būs ierobežots, dalībnieki tiks apstiprināti to pieteikšanās secībā. Pieteikšanās līdz 20.martam.


Turnīru atbalsta MILZU!, Latvijas Kērlinga asociācija, Kērlinga halle un VENDEN.

 

 

 

Informāciju sagatavoja: Evita Regža (Sporta klubs “OB”)

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji