Piektajā junioru kausa posmā uzvar E.Stabulniece/L.Rēdliha

Sestdien, 15.februārī notika “MILZU! Izaicinājuma kauss junioriem” piektais posms. Tikai ņemot vērā pēdējo papildrādītāju šajā reizē veiksmīgākās izrādījās Elīza Stabulniece kopā ar Laumu Rēdlihu.
 

Šajā posmā startēja izturīgākie juniori, kas piedalījās nupat notikušajā Latvijas čempionātā un vēl daži regulārie kausa dalībnieki. Uzvarētājām pieder arī labākais kopējais LSD rādītājs, jo vienā no sērijām tas bija 1cm un 6cm. Otrā vieta un veselīgās balvas tika Katrīnai Gaidulei un Aleksandram Baranovskim, bet trešā vieta šoreiz Betijai Gulbei kopā ar Annu Lasmani.


Pēc piektā posma kopvērtējumā meiteņu konkurencē ir nomainījies līderis. Šobrīd Lauma Rēdliha un Elīza Stabulniece (27 punkti) dala pirmo vietu, bet turpat ar 26 punktiem ir arī Katrīna Gaidule. Arī nākamās meitenes ir gana tuvu, lai pēc veiksmīgiem atlikušajiem posmiem varētu vēl pacīnīties par vietu labāko trijniekā.

Savukārt puišu konkurencē vadībā pārliecinoši joprojām Roberts Reinis Buncis ar 33 punktiem (uzvaras trīs pirmajos posmos no pieciem), otrajā vietā Ričards Vonda ar 11 punktiem, bet trešais Reinis Jučers ar 10 punktiem. Ja par pirmo vietu pacīnīties jau ir neiespējami, tad atlikušo vietu sadalījums ir grūti prognozējams un jebkurš punkts var izrādīties noteicošais.


Jau var pieteikties uz “MILZU! Izaicinājuma kauss junioriem” sesto posmu, kas notiks 7.martā. Vietu skaits posmā būs ierobežots, dalībnieki tiks apstiprināti to pieteikšanās secībā.


Turnīru atbalsta MILZU!, Latvijas Kērlinga asociācija, Kērlinga halle un VENDEN.

 

 

 

Informāciju sagatavoja: Evita Regža (Sporta klubs “OB”)

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji