Zaudējumi liedz juniorēm turpināt cīņu par jaukto pāru turnīra medaļām

Šodien, 21.janvārī jaukto pāru kērlinga turnīrā Jaunatnes ziemas olimpiskajās spēlēs Anna Lasmane un Ērika Patrīcija Bitmete aizvadīja trešās kārtas spēles. Diemžēl abu meiteņu komandas piedzīvoja zaudējumus, noslēdzot dalību šajās spēlēs.
 

Latvija/Jaunzēlande 5:10 Francija/Krievija

Spēles pirmo daļu komandas aizvadīja ļoti līdzīgi, pēc pus spēles neizšķirts 5:5. Diemžēl spēles beigu daļā Annai Lasmanei/Viljamam Bekeram (Jaunzēlande) nekādi neizdevās iegūt vēl kādu punktu, lai turpinātu cīņu par uzvaru. Tikmēr pretinieki iekrāja vēl piecus, sagādājot mūsu komandai zaudējumu. Tas nozīmē, ka Annai šīs ziemas spēles ir beigušās.
 


Latvija/Japāna 8:9 Francija/Norvēģija

Mūsu komandai Ērikai Patrīcijai Bitmetei/Takumi Maedam (Japāna) spēles vidus daļa bija neveiksmīga, pretiniekiem pēc pieciem endiem izvirzoties vadībā ar 6:1. Pateicoties lieliskam sestajam endam rezultāts tiek izlīdzināts 6:6. Diemžēl pretinieku trīs punktus septītajā neizdodas atspēlēt, noslēdzot spēli ar zaudējumu. Līdz ar to arī Ērikai šīs Jaunatnes spēles ir beigušās.
 

Vakarā tiks noskaidrotas pusfinālistes, kas turpinās cīņu par medaļām. Fināla spēle un spēle par 3.vietu norisināsies rīt, 22.janvārī plkst. 14:30 pēc Latvijas laika.

Jaunatnes ziemas olimpisko spēļu kērlinga turnīros, kas norisinās no 10. līdz 22.janvārim Šamperī, Šveicē, pirmo reizi vēsturē piedalās arī Latvija. Pēc aizvadītā jaukto komandu turnīra, Latvijas kērlingisti startē jaukto pāru turnīrā kopā ar kādu no citas valsts kērlingistiem. Sacensības notiek pēc izslēgšanas metodes, zaudējot spēli komanda izstājas no cīņas par medaļām.

Latvijas izlases sastāvs: Ričards Vonda (skips), Ērika Patrīcija Bitmete, Anna Lasmane, Eduards Seļiverstovs, treneris Raimonds Vaivods.


Foto: WCF/Alina Pavlyuchik

Latvijas izlase startam Jaunatnes ziemas olimpiskajās spēlēs gatavojās pateicoties SOK Olimpiskās solidaritātes programmai, piedaloties ar Latvijas Olimpiskās komitejas un Latvijas Kērlinga asociācijas atbalstu.

 

 

 

Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji