JKK/Stašas-Šaršūnes komanda Tallinā izcīna 3.vietu

Šajā nedēļas nogalē no 9. līdz 12.janvārim divas Latvijas sieviešu komandas startēja ārzemju turnīros. JKK/Rudzīte devās uz “WCT International Bernese Ladies Cup 2020” Šveicē, bet JKK/Stašas-Šaršūnes komanda startēja “Jeti cup 2020” Igaunijā.


Lai arī JKK/Stašas-Šaršūnes komanda “Jeti cup 2020” turnīru uzsāka ar zaudējumu vietējai komandai “Team Veltsman”, tomēr sacensību turpinājums izvērtās gana veiksmīgs. Otrajā spēlē ar 7:3 pieveikta Krievijas komanda “Saint.P”, trešās spēles beigās izrauta uzvara ar 6:5 pār Zviedrijas “Amatörföreningens CK”, bet ceturtajā pārliecinoši ar 10:1 pārspēti igauņi “TM Eesti”.

Šīs uzvaras nodrošināja vietu labāko sešiniekā, kas turpināja cīņu par turnīra titulu. Pateicoties nozagtajam punktam septītajā endā, JKK/Stašas-Šaršūnes komandai izdevās panākt 6:5 savā labā, kas gala rezultātā ierindoja viņas kopvērtējuma 3.vietā. Viss turnīrs tika aizvadīts bez ierastā skipa Ivetas Stašas-Šaršūnes.

Par “Jeti cup 2020” uzvarētājām kļuva “St.Petersburg shvsm women” komanda no Krievijas, nezaudējot ne spēli. Izšķirošajā cīņā ar 7:5 tika pārspēti mūsu komandas pāridarītāji “Team Veltsman” no Igaunijas.


Savukārt JKK/Rudzītes komandai “WCT International Bernese Ladies Cup 2020” turnīrs Bernē neizvērtās tik veiksmīgs. Lai arī pirmo spēļu kārtu nācās izlaist, kurā tika piešķirta automātiska uzvara, nākamajās trijās tika piedzīvoti zaudējumi, kas deva iespēju turpināt sacensības mierinājuma kausa izcīņā. Arī šeit pirmā spēļu kārta tika izlaista, saņemot automātisku uzvara. Turpinājumā līdzīgā cīņā ar Ķīnas komandu nācās piedzīvot vēl vienu zaudējumu 4:5, izstājoties no sacensībām.

Par turnīra titulu finālā sacentās Elēnas Sternas (Šveice) un Ju Hanas (Ķīna) komandas. Šajā duelī ar 6:1 pārākas bija šveicietes, kuras apliecināja, ka bija šī turnīra favorītu statusā, atrodoties visaugstāk Pasaules kērlinga tūres rangā (9.vieta) no visām dalībniecēm. Savukārt mierinājuma kausa finālā Danielas Jenčas (Vācija) komanda sīvā cīņā ar 7:6 pārspēja ASV Džeimijas Sinklēras komandu.


JKK/Stašas-Šaršūnes komandas sastāvs: Santa Blumberga, Ieva Krusta, Evelīna Barone, Tīna Siliņa.
JKK/Rudzītes komandas sastāvs: Ieva Rudzīte, Līga Avena, Daina Barone, Zane Ilze Brakovska.

JKK/Stašas-Šaršūnes spēļu rezultāti:
6:10 – “Team Veltsman” (Igaunija)
7:3 – “Saint.P” (Krievija)
6:5 – “Amatörföreningens CK” (Zviedrija)
10:1 – “TM Eesti” (Igaunija)
6:5 – “Team Vyborg” (Krievija)

JKK/Rudzītes spēļu rezultāti:
1:6 – A.Kovaļeva (Krievija)
8:9 – M.Roitelera (Šveice)
4:7 – S.Džeksone (Skotija)
4:5 – S.Hana (Ķīna)

 

 

 

Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji