Amerikāņi nežēlo un sagādā otro “sauso” zaudējumu Latvijas junioriem /PAPILDINĀTS/

PAPILDINĀTS – pēcspēles komentārs

Šodien, 11.janvārī mūsu juniori turpināja cīņu jaukto komandu turnīra apakšgrupā Jaunatnes ziemas olimpiskajās spēlēs, tiekoties ar ASV. Tā pat kā vakar Čehija, arī amerikāņi sagrāva mūsu izlasi ar 7:0.
 

Nākamā spēle: Latvija – Itālija


2.spēle Latvija 0:7 ASV

Pretinieki pirmajā endā ar pēdējo akmeni paņēma tikai punktu, ko turpmākajos endos izdevās papildināt ar nozagtiem punktiem līdz pat sestā enda beigām, Latvijas junioriem piedzīvojot otro bez punktu zaudējumu šajās sacensībās.

Raimonda Vaivoda komentārs pēc spēles ar ASV:
“Par šo spēli varētu teikt, ka rezultāts gluži neataino patieso spēles gaitu. Uz ledus šodien bija absolūti līdzvērtīgas komandas. Mūsu izlase spēli uzsāka ļoti motivēta, ar lielu pārliecību uzspiežot savu agresīvo spēles stilu un piespiežot pretiniekus vairākkārt kļūdīties.

Diemžēl neprecizitātes tieši pašos beidzamajos endu metienos ļāva amerikāņiem atgūt pārliecību, pārņemt iniciatīvu un uzvarēt spēli. Izpildījums Latvija (56,4%), ASV (61,1%).”

Paralēli mūsu spēlei norisinājās vēl divas apakšgrupas cīņas. Japāna pārliecinoši ar 8:1 tika galā ar Čehiju, bet Itālija spēles otrajā daļā iekrāja uzvaru pār Zviedriju 7:3.
 


1.spēle Latvija 0:7 Čehija

Spēle tika uzsākta ar “nonullēt” pirmo endu. Čehija savu iespēju iegūt punktus ar pēdējo akmeni izmantoja otrajā, panākot 2:0. Diemžēl mūsu izlasei tā arī līdz setā enda beigām neizdevās ar savu pēdējo akmeni gūt punktus, piedzīvojot sāpīgu zaudējumu debijas spēlē.
 


Jaunatnes ziemas olimpisko spēļu kērlinga turnīros, kas norisinās no 10. līdz 22.janvārim Šamperī, Šveicē, pirmo reizi vēsturē piedalās arī Latvija. Vispirms mūsu jaunieši aizvadīs jaukto komandu turnīru, sacenšoties D apakšgrupā ar vēl piecu valstu izlasēm. Tikai divas labākās no grupas iekļūs šo sacensību ceturtdaļfinālā.

Latvijas jauktās izlases sastāvs: Ričards Vonda (skips), Ērika Patrīcija Bitmete, Anna Lasmane, Eduards Seļiverstovs, treneris Raimonds Vaivods.

Latvijas izlases spēļu grafiks (pēc Latvijas laika):
0:7 – Čehija
0:7 – ASV
12.01. 15:00 – Itālija
13.01. 11:00 – Zviedrija /tiešraide/
14.01. 11:00 – Japāna

Kopvērtējums D apakšgrupā:
1. Itālija 2-2-0
1. Japāna 2-2-0
3. ASV 2-1-1
3. Čehija 2-1-1
5. Zviedrija 2-0-2
5. Latvija 2-0-2


Foto: WCF/Alina Pavlyuchik

 

 

Latvijas izlase startam Jaunatnes ziemas olimpiskajās spēlēs gatavojās pateicoties SOK Olimpiskās solidaritātes programmai, piedaloties ar Latvijas Olimpiskās komitejas un Latvijas Kērlinga asociācijas atbalstu.

 

 

 

Autore: Linda Mangale 

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji