Junioru kausa 4.posmā uzvar K.Gaidule/E.Seļiverstovs

“MILZU! Izaicinājuma kauss junioriem” ceturtais posms norisinājās 21.decembrī. Nepārspēti šajā reizē bija Katrīna Gaidule ar Eduardu Seļiverstovu.
 

Uzvarētājiem pieder arī labākais LSD rādītājs. Savukārt, lai noskaidrotu otrās vietas ieguvējus, bija nepieciešams ņemt vērā papildus rādītāju un līdz ar to pie gardajām balvām tika Lauma Rēdliha un Roberts Reinis Buncis. Trešā vieta attiecīgi Elīzai Stabulniecei un Betijai Gulbei.

Pēc ceturtā posma kopvērtējumā meiteņu konkurencē ir nomainījies līderis. Pēc diviem veiksmīgiem posmiem tagad pirmajā vietā Katrīna Gaidule. Tiesa gan ezultāti ir tik ļoti blīvi, ka pagaidām pirmās astoņas meitenes, veiksmīgi nostartējot sezonas otrajā daļā, var sagriezt vietu secību kājām gaisā.

Puišu konkurencē vadībā pārliecinoši Roberts Reinis Buncis ar 32 punktiem (uzvaras trīs pirmajos posmos un otrā vieta ceturtajā posmā), otrajā vietā Ričards Vonda ar 11 punktiem, bet trešais Reinis Jučers ar 10 punktiem. Ja par pirmo vietu pacīnīties būs sarežģīti, tad atlikušo vietu sadalījums ir grūti prognozējams un jebkurš punkts var izrādīties noteicošais.


Jau var pieteikties uz “MILZU! Izaicinājuma kauss junioriem” piekto posmu, kas notiks 15.februārī. Ja vietu skaits posmā būs ierobežots, dalībnieki tiks apstiprināti to pieteikšanās secībā.


Turnīru atbalsta MILZU!, Latvijas Kērlinga asociācija, Kērlinga halle un VENDEN.

 

 

 

Informāciju sagatavoja: Evita Regža (Sporta klubs “OB”)

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji