“Riga Junior Open” turnīrā palielināts dalībnieku skaits

Tuvojoties gada pēdējam mēnesim, Kērlinga hallē jau ierasts redzēt junioru komandas pulcējamies uz “Riga Junior Open” turnīru. Šogad tas norisināsies no 29.novembra līdz 1.decembrim, ierasto 10 komandu vietā startējot 12.


Šogad tika saņemti daudz pieteikumi, kas lika mainīts ierasto šī turnīra izspēles kārtību, nomainot dalībnieku skaitu uz 12 komandām. To vidū septiņas pašmāju komandas, ieskaitot abas junioru izlases, kas gatavojas gaidāmajam pasaules čempionātam decembra vidū, kā arī pa divām Krievijas un Baltkrievijas, un vienai Turcijas komandai.

Dalībnieki ir sadalīti trijās grupās pa četrām komandām, vispirms izspēlējot apļa turnīra kārtu. Pēc iegūtajiem rezultātiem apakšgrupā komandas tiks sarindotas no 1. līdz 12.vietai. Pirmo četru vietu ieguvēji kvalificējas pusfinālam, bet pārējās komandas izspēlēs spēles par atlikušo vietu sadalījumu turnīrā.

Sacensību fināla spēle un spēle par 3.vietu norisināsies 1.decembrī plkst. 14:00, kad komandas sadalīs arī balvu fondu: 1.vieta – 150Eur, 2.vieta – 100Eur, 3.vieta – 50Eur.


Spēles varēs vērot tiešraidē Latvijas Kērlinga asociācijas YouTube kontā, bet interesenti bez maksas var apmeklēt spēles klātienē Kērlinga Hallē, Biķernieku ielā 121H.

“Riga Junior Open” dalībnieki:
LAT/Buncis
LAT/Stabulniece
LAT/Zass
LAT/Vonda
LAT/Salmiņa
LAT/Ieviņa
LAT/Salmiņš
RUS/Shugai
RUS/Antonova
BLR/Demeshenko
BLR/Kurilkina
TUR/Calikusu

Turnīru rīko Latvijas Kērlinga asociācija ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta atbalstu.

 

 

 

Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji