Svētdienas rītā astoņas komandas uzsāks 18. Ventspils čempionātu kērlingā

Svētdien, 17.novembrī ar pirmajām spēlēm Olimpiskajā centrā “Ventspils” sāksies Ventspils pilsētas 18. atklātais čempionāts kērlingā.

Šajā čempionātā, tāpat kā iepriekšējo gadu, startēs astoņas komandas. No tām septiņas sacentās pagājušajā sezonā – čempionvienība “Ventspils novads” (skips M.Libkovskis), 2.vietas ieguvēji – komanda “Ostas celtnieks” (skips A.Janbergs), komandas “VKM” (skips S.Salmiņa), “ICE SCREAM” (skips S.Puriņš), “Ice Storm” (skips M.Salmiņš), “Lavīna” (skips I.Apmane) un “Snowflakes” (skips H.Reizniece). Pagājušās sezonas bronzas medaļu ieguvēja komanda “Pērles” (skips G.Millere) pēc 17 pastāvēšanas sezonām ir mainījusi savu nosaukumu un daļēji arī sastāvu, šogad startējot ar nosaukumu “Kaleidoskops”.

Ventspils čempionāta izspēles kārtība ir saglabāta tāda pati kā pagājušajās sezonās – visas komandas spēlēs vienā līgā, aizvadot divus pilnus spēļu apļus. Pirmais aplis noslēgsies janvāra sākumā, bet otrais aplis tiks aizvadīts nākamā gada pirmajā ceturksnī. Atbilstoši divu apļu (14 spēles katrai komandai) rezultātiem, labāko komandu četrinieks čempionāta finālā cīnīsies par medaļām, bet pārējās komandas „mazajā finālā” sacentīsies par maksimāli iespējamo augstāko – 5.vietu turnīra tabulā. Izšķirošās spēles tiks izspēlētas pēc „page play-off” principa.


Čempionātu jau 18. reizi organizē Ventspils kērlinga klubs. Lai čempionāts varētu notikt un komandas varētu spēlēt uz sagatavota kērlinga ledus, bez ledus halles meistariem katrai spēļu kārtai ledus sagatavošanai pieslēdzas arī kluba biedri – čempionāta galvenais tiesnesis un atbildīgais ledus meistars Andris Janbergs, ledus meistari Jānis Birznieks un Sandis Krists Puriņš, kā arī katras kārtas tehniskie tiesneši. Čempionāta organizācijas komiteju vada kluba viceprezidente Agita Puriņa.

Čempionāta spēles Olimpiskā centra ledus hallē var vērot visi interesenti bez maksas. Tuvāk ar Ventspils kērlinga kluba darbību varat iepazīties sociālā tīkla Facebook vietnē.


Čempionāta atklāšana notiks svētdien, 17.novembrī plkst. 08:30.

1.apļa 1.kārtas spēles plkst. 08:40
Ostas celtnieks – Ventspils novads
SNOWFLAKES – ICE STORM
Kaleidoskops – ICE SCREAM
Lavīna – VKM

1.apļa 2.kārtas spēles plkst. 11:15
VKM – ICE STORM
Kaleidoskops – Ostas celtnieks
SNOWFLAKES – Lavīna
ICE SCREAM – Ventspils novads


Ventspils pilsētas atklāto čempionātu atbalsta Latvijas Kērlinga asociācija, Ventspils pilsētas pašvaldība un Ventspils brīvosta. Kluba junioru komandas čempionātā startēs ar Ventspils pilsētas pašvaldības un Olimpiskā centra „Ventspils” atbalstu, bet “Ventspils novads” komanda – ar novada pašvaldības atbalstu.

 

 

 

Informāciju sagatavoja: Inga Apmane (Ventspils kērlinga klubs)

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji